2737
2734
خب چیکارش کنم پس؟ بگید لطفا چون من نمیدونستم گناهه

اگه کاری باهاتون ندارن و ب کسی آسیب نمیزنه 

اصلا نباید اذیتشون کنی

بعد ی مدت ترست می‌ریزه 

آدم از چیزی می‌ترسه ک بهش آسیب بزنه ن مورچه  

🍃مرگ بر شاه با اون قیافه میمونش    
وای نگو تروخدا کرک و پرم ریخت😰 من کلا یه داداش دارم با این دختره ازدواج کنه قطع رابطه تامام تامام

نه پس خدا نکنه🤤ایشالله یه عروس خوب و‌خوشگل♥️

خدایا پسرمو♥️سالم برسون دستم🧸 😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه کاری باهاتون ندارن و ب کسی آسیب نمیزنه  اصلا نباید اذیتشون کنی بعد ی مدت ترست می‌ریزه&nbs ...

من از مورچه نمیترسم اون ی کاربر دیگه بود

من سوالم اینه وقتی تو خونه میبینم چیکار کنم؟؟

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
ما گناه نیستیم؟مزاحم تریننن جونداره

میگم اگه بهتون آسیب میزنن و افتن اشکال ندارد 

ولی وقتی کاری ب کاری کسی ندارن گناه بزرگیه اذیت کردنشون

2728
وحشت دارم🤐

من اولا نمیترسیدم یکبار ساعت ۱۲ شب رفتم از تو پارکینگ شیشه شیر بچمو بیارم زدم پارکینگ یکدفعه ۴ تا دکمه دیگه هم روشن شد گفتم این موقع شب؟ این همه دکمه؟ شک کردم تا اینکه رفت طبقه ۸ درب باز نشد بعد۶ بعد۷ بعد ۲ دوباره رفت۸ فهمیدم یک خیرابی روم هم نمیشد جیغ بزنم محکم زدم به درب تند تند دیگه نگهبان از صداها اومد خاموش کرد نمیدونی آنقدر میترسم که با شوهرم هم تو آسانسور رنگم مثل گچ سفیده خودم که تنهایم از پله میرم

2738
من اولا نمیترسیدم یکبار ساعت ۱۲ شب رفتم از تو پارکینگ شیشه شیر بچمو بیارم زدم پارکینگ یکدفعه ۴ تا دک ...

وای خیلی بده خیلی ترسناکه آسانسور😭

گیر کنی توش اصلا راه نجات نداره وحشت میکنی

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
چون زیاد میشن تو خووونه دیگه

عاقا من فقط می‌دونم اگه بهتون آسیب بزنن یا افت باشند میتونین بکشینشون در غیر این صورت اصلا نباید اذیت بشن