2733
2734
عنوان

خاطره من بفرمایید

130 بازدید | 16 پست

خب سلام دوست جونااگه مایل باشیدخاطره ام روبگم.اول اینکه من توسن هفده سالگی ازدواج کردم.ازروزی که پریودشدم فقط یک باربرای خودم پری شدم بعدش دیگه هرچی منتظرموندم خبری نشداونموقع 11سالم بودهمیشه میترسیدم نکنه یه روزی ازدواج کنم ومادرنشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چندتادکتررفتم که نشون دادن پی سی اوشدیددارم.خلاصه بادارووامپول پری میشدم هرماه تااینکه گذشت ومن ازدواج کردم خیلی استرس داشتم که بچه دارنشم چون سن همسرمم پایین بودجلوگیری میکردیم تادوسال

2731

تااینکه تصمیم گرفتم به بارداری وکلی دوادرمون ودکتراگفتن شایدشوهرتم هم مشکلی داشته باشه اونروزی که میخواستم ببرمش برای ازمایش اسپرم منومنت میکردکه ابروم میره من نمیام

2738
تااینکه بعدیکسال تلاش من بعدیک روزعقب انداختن موعدم بی بی زدم ومثبت شدخلاصه رفتم ازمایش دادم همه چی ...

ای وای چه بد ☹ 

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

رفتم سونوی تعیین جنسیت همه چی اوکی بودشوهرم عاشق دختربودمیگفت اگه دختربشه پیشم یه هدیه داری دکترکه سونوکردگفت چی دوست داری گفتم یه پسریه دخترگفت مگه سفارش داده بودی دقیقاهمینه که میخوای

رفتم سونوی تعیین جنسیت همه چی اوکی بودشوهرم عاشق دختربودمیگفت اگه دختربشه پیشم یه هدیه داری دکترکه س ...

چه باحال 😅😊

💌خدایا توکه تنهایی با کی حرف میزنی که اینقدر آرومی ////متنفرم از زندگیم از تک تک لحظاتش از تموم استرس هام از همه ترس هام 

وقتی اومدم بیرون به شوهرم گفتم داشت بال درمیاورداون روزخیلی روزخوبی بودومن برای اولین بارتکونای عشقام رواحساس کرده بودم.امااین عشق خیلی دوام نداشت توهفته 22کیسه ابم پاره شدومن بعد1۸روزبچه هام روازدست دادم والان منتظرم که دوباره خدابهم یه نظری کنه

2706