2733
2739
عنوان

مشورت خیلی مهم

119 بازدید | 19 پست

سلام بچه ها من شهری بزرگ‌ شدم و زندگی میکنم که اصلا آلودگی و ترافیک نداره و آرامش و امنیت کامل داره،ولی امکاناتش ضعیفه،مثلا من به هنرهای نمایشی خیلی علاقه دارم ولی اینجا بسترش فراهم نیست واسه همین خیلی وقته که به تهران رفتن فکر میکنم ولی چون اینجا با تهران خیلی فرق داره مردد هستم نمیدونم چیکار کنم از تهران خیلیییی بدم میاد به نظرتون به خاطر علاقم برم تهران یا نمیتونم تحمل کنم؟ :-(

اگ علاقع دلی باش تحمل هر چیزی ممکنع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

هدف خیلی مهمه 

ببین هدفت چقدر جدی و مهمه و چقدر میتونی تاوان بدی براش 

من اصالتا تهرانیم ، جای عالی هم زندگی میکنیم ولی از تهران و کلا شهرای صنعتی بیزارم 

دلم یه جزیره ی خلوت و ساکت میخواد و دریا و دشت و اسب 😍 حتی فکرشم قلقلکم میده

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

منم راستش تهران واسم سخته به نظرم ادم خیییییلی خسته میشه چون تهران نسبت به بقیه شهرا انگار سریع تره انگار زندگی رو دور تند تریه .برا ادمای فعال و زرنگ خوبه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
اره

خب اینطوری باشه فکنم مجبوری تحمل کنی 

ولی من خودم کرجم از تهران خیلی بدم میاد 

هر روزی ک میرفتم دانشگاه با سردرد برمیگشتم 

ولقعا شلوغی و الودگیش حای در مقایسه با کرج ازار دهنده اس

پس همونجایی رو میخوای که من زندگی میکنم😄فقط دشت نداره

ما کرج باغ داریم ولی بدبختی اونجا هم شلوغ شده 😞 شده ییلاق قشلاقِ تهرانیا و پر از ساخت و ساز 

با این حال به همونم قانعم 

ولی وقتی میریم و برمیگردم تهران تمام طول راه اشک میریزم 

خیلی برام سخته 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2706