2733
2739
عنوان

سوالی ذهنم رو درگیر کرده کسی میدونه😯

| مشاهده متن کامل بحث + 228 بازدید | 29 پست
بخدا موندم چه کنم دیشب هم اون خواهر دیگم زنگ زده میخواد ماشین بخره 20 تومن کم داشته به شوهرم گفتم به ...

پس ندادن دیگه؟

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا موندم چه کنم دیشب هم اون خواهر دیگم زنگ زده میخواد ماشین بخره 20 تومن کم داشته به شوهرم گفتم به ...

اشتباه نکن اصلا از اول یه طوری جا نباید مینداختی که هر کی هر جا بمونه به شوهر تو بگه 

تو چرا باید به خاطر ماشین یکی دیگه زیر منت بری 

بعدم اومدیم برگردوندن پول دیر و زود شد اون وقت مشکلش وسط زندگی تو سبز میشه

2731

عزیزم ماهم از خواهرشوهرم پول گرفتیم بهش سود میدیم ولی اینطور ک ما اونا رو توی ملکی ک خریدیم شریک کردیم انگتر داریم بهش کرایه میدیم.... 

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 

من کاری به سود بانکی ندارم عزیزم ولی اگر شوهر خواهرتون دقت کنید شوهر خواهرتون نه خود خواهرتون آدم قدرشناس و با وجدان و مطمعنیه بدید چرا که نه ، حالا سر سود هم یه مبلغی آقایون به توافق برسن چون به هر حال الان شما داری سود میگیری و شاید همسرت راضی نباشه که همین طوری یه مبلغ بالایی رو به عنوان قرض بده که قطعا شوهر خواهرتون باید درک کنه ....بازم میگم اگر بهشون اطمینان دارید که زندگی شما چه با سود چه بی سود از طرفشون دستخوش نگرانی و بحث نمیشه اقدام کنید ایشالا که خدا به مالتون از جانب خودش صد برابر برکت میده  و خوبیتون گم نمیشه ولی با انسان لایق و با وجدان طرف بشید حتی تو خوبی کردن 💚

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2740
دست كيه پس زن واقعا چكارس تو زندگي ؟؟؟؟٠

نه شوهر بیچارم تا حالا خیلی به خواهرام کمک کرده با اینکه از بقیه دامادا کوچیکتره ولی این پول کمی نیس که من بگم بهش بده

نه شوهر بیچارم تا حالا خیلی به خواهرام کمک کرده با اینکه از بقیه دامادا کوچیکتره ولی این پول کمی نیس ...

خب حالا سود نكنه مگه چند وقته ميخواد

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
اشتباه نکن اصلا از اول یه طوری جا نباید مینداختی که هر کی هر جا بمونه به شوهر تو بگه  تو چرا ب ...

خب وقتی میدونن پول داری بهت بگن تو میگی نه نمیشه دیگه

من کاری به سود بانکی ندارم عزیزم ولی اگر شوهر خواهرتون دقت کنید شوهر خواهرتون نه خود خواهرتون آدم قد ...

نه از لحاظ خوب بودن که مطمعنم 4 تا باجناقش همشون هم خوبن البته این یکی میشه شوهر خواهر دوقلوم که خواهرم خیلی برام عزیزه اگه مبلغش کمتر بود شوهرم همچین آدمی نیس میده ولی این دیگه خیلی زیاده .پس اگه توافق کنن باهم یه مبلغی رو اشکال نداره نزول نمیشه؟

نه از لحاظ خوب بودن که مطمعنم 4 تا باجناقش همشون هم خوبن البته این یکی میشه شوهر خواهر دوقلوم که خوا ...

نه عزیزم چه نزولی قلب تو صاف کن ، به این فکر کن که گره از مشکل یه انسان باز کردی با رضایت همسرت ....این عین نیکی و صوابه ، وقتی که دو طرف باعث رضایت و خشنودی هم میشن ..کاش همه قلبشون به بزرگی همسرتون بود ، قدرشو بدونید هم مهربونه هم منطقی هم خدا ترس ....خدا حفظشون کنه تا همیشه بانی خیر باشن 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
فک کنم 6 ماه تا یکسال

اهان خب پس هيچي من فكر كردم نهايت يكماهه ميخواد 

ببين شما پول و بدين سودشم به عنوان مادو قبول كنين فكر كنم درست باشه

ميشه براي  باباي نازنينم ي حمد بخوني 🌹خيلي زود بود براي رفتنت پدرم😔😭
2706