2733
2739

انقباض باید داشته باشی عزیزم تو قسمت رحم احساس شه ، کمر درد بیشتر همون مال آخرهای بارداری و سنگین شدنه

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درد کاذبه 

درد زایمان منظم میگیره

از کمر میگیره تا شکم جوریکه نفست بند بیاد و نتونی قدتو راست کنی

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
مثلا چه علایمی 

دردت بگیره شدید بعد درد کاملا محو بشه و حالت عادی داشته باشید و کاملا اوکی تا چن ساعت بعد فاصله ی درد ها کمتر و کمتر میشه ، اگر زایمان اولتونه که به سرعت به اوج درد نمی رسید مخصوصا تو هفته ای که شما هستی بعید میدونم نشونه ی زایمان باشه دردت کاذبه چون دهانه رحم تا باز نشه و انقباض نباشه زایمان اتفاق نمیفته چن ساعتی از درد خفیف شروع میشه تا درد اصلی و به سلامتی زایمان 💚

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2738

مثل زمان پریودی. ...همون جوری شروع میشه. ..اولش هی کوچولو کوچولو و خفیفه. ..بعد به مرور زیاد میشه. ..یه دوش آبگرم بگیر....اگر درد زایمان باشه بیشتر میشه. ..نمیخواد زود بری بیمارستان ...کمی تحمل کن ....دردش اگر شدید و غیر قابل تحمل شد برو بیمارستان. ..زایمان طبیعی با وجود درد زیاد ولی آخرش لذت بخشه وقتی بدنیا اومدن بچه ات رو میبینی واااای خیلی خوبه...اصلا نترس و صبور باش ...برای هممون دعا کن ...الان دور شما پراز ملاک هستن ...با خدا صحبت کن از خانم خدیجه ی کبری و حضرت زهرا کمک بخواه ...مادر عزیز شما الان پاکترین هستی ...برای مردم کشورت خیلی دعا کن

من قرار بود ۸ تیر سزارین بشم

ولی ۴ تیر کیسه ابم ترکید صبح ساعت ۷ 

و ساعت ۲ونیم ظهر سزارین شدم

یادش بخیر

میدونم اینماه قراره مامان بشم😍مامان یه بچه سالم و خوشگل و تپلی😍خدا جووون از الان بگممممم شککررررت❤🌹دیدین گفتم اینماه مامان میشممم خدایا هزار مرتبه شکرت❤❤۹۸/۸/۸ بی بی چکم مثبت شد خداجووون قربونت بررمممم🌹🌹🌹خدایا بابت همچی ممنونم ۹۹/۴/۴ دخترم صحیح و سالم اومد بغلم🥰
اووووف       چه دردناک    

دردشم برام شیرین بود

حاضرم برگردم به اونروز

بهترین روز زندگیم بود

اووووف       چه دردناک    

خیلی سخته اما یهو همه چیز تموم میشه ، خیلی شگفت و عجیب ....اون لحظه ها فک میکنی چقدر تحملش سخته ولی بعد زایمان فقط به سرعت چن دیقه همه چیز واقعا تغییر میکنه و فارغ میشی ...ایشالا که همه ی مامانا چه طبیعی و سزارین به همراه نینی هاشون در پناه حق باشن و صحیح و سلامت❤