2737
2734

ساقیت کیه؟ معلومه جنس بنجل از موتوری سر کوچه میگیریا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توروخدا گزارش بزنید نباشه تو تاپیکام‌هرکی گزارش زد لایو کنه صلوات بفرستم  خواهش میکنم‌ گژارش ب ...

سلام استارتر عزیزم معذرت پست نامربوط میذارم

لطفا گزارش بزنین یه دنیا ممنون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5050235/زن-داداشم?postId=155362185

زدم برا منم بزن

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
واا چ‌ربطی داره خیلیا عاشق فامیل میشن ازدواجم میکنن

آره ولی کاملا اشتباهه یکی از دلایلشم مشکلات جسمی و ذهنی بچه ی آیندشونه 

بهترین فیلم یا کتابی که دیدید یا خوندید رو بهم معرفی کنید❤

😳😳😳چی میگی .خب یه فتوا بده حرام کن ازدواج فامیلی رو 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2738
آره ولی کاملا اشتباهه یکی از دلایلشم مشکلات جسمی و ذهنی بچه ی آیندشونه 

منم باپسرعمم همو خواستیم وازدواج کردیم اشتباهی درش نمیبینم😐

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
😳😳😳چی میگی .خب یه فتوا بده حرام کن ازدواج فامیلی رو 

همینه دیگه دس ب هرچی میزنیم میگن حرام است😂

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
همینه دیگه دس ب هرچی میزنیم میگن حرام است😂

😆😆

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

اخطار لغو کاربری استارتر  لطفا از کلمات مودبانه برای تاپیک زدن استفاده کنید و از توهین کردن جدا خودداری کنید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706