2737
2734
عنوان

بچه ها جاریم میگه شوهرت خیانت میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 696 بازدید | 52 پست
داره زندگیتو خراب میکنه. به همسرت بگو

اخه گناه داره نباید بگما ولی خودش نامزده شوهرش هر وقت که من دیدم مثلا جاریم خونه مادرشوهره ساعت ۶که میاد از سرکار برادر شوهرم یه خرده می شینه بعد میره بیرون دو ساعت بعد اینا میاد و بعدشم همش پیش مامانش میشینه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه گناه داره نباید بگما ولی خودش نامزده شوهرش هر وقت که من دیدم مثلا جاریم خونه مادرشوهره ساعت ۶که ...

اخی دلت خیلی مهربونه. پس بهش بگو چیزی بهم نگو

آن لحظه میمیری که صدا کنی مادر اما کسی نباشد که بگوید جانم!مامانم دلتنگ اون صورتی هستم که نمیدانم خاک با آن چه کرده😭از اول دی ماه هیچ تاپیکی نخواهم زد و در هیچ تاپیکی شرکت نخواهم کرد ... به امید رسیدگی به سایـــت 

الکی ذهن خودتو درگیر نکن چه ربطی داره..بخواد خیانت کنه هیچ نیازیم به این چیزا نیست..بعضیا نمیدونم چرا انقد راحت تو دل ادمو خالی میکنن..والا هرکی خیانت میکنه سرد تر میشه نه اینکه توجهش بیشتر شه

هرکی امضامو دید یه صلوات واسه ارزوم بفرسته..😍الهی عاقبت به خیر شین
2738

تو بخند بگو مرسی ک اطلاع دادی زهلم گدمیش😒

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

ازت خواهش میکنم در این جور موارد به حرف هیچکس گوش نکن ....الکی ذهنت رو مشغول نکن ....وقتی اینقدر قشنگ خوبیهای شوهرت رو در نظر داری با فکر خرابش نکن ....شما چیزی از شوهرت ندیدی...یه دختر خوب اینقدر راحت فکرش رو خراب نمیکنه ...هیچوقت اجازه نده کسی به شوهرت تهمت بزنه... دنبال مچ گیری از شوهرت هم نباش که ثابت کنی به خودت که اهلش هست یا نه ..با همون عشقی که داری ادامه بده ...

عشق مث ی ویروس کوچیکه😔😔😔چقدقشنگ بود ژینا لعنتی😔😔😔😔

قربونت برم 

دیگ مغزم پر شد گفتم یکم تا اومد پیادع کنم اینجا😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2706