2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اقا من رو ابرم😀 مرسی از همگی لطف دارین واقعا

💖🍀🍃

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
اقا من رو ابرم😀 مرسی از همگی لطف دارین واقعا

💝

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺
2728

ما امشب تونستیم 1نفر دیگه رو بعنوان هم فاز پیدا کنیم...فاطلا از نظر من پذیرفته س و نظر شما هم همینه قطعا....حالا میرسیم به افکار بین من و نارسیس و ازیو...فاطلا و شرک هم شرکت کنن....چی بین افکار ما مشترک شده/چه موضوعی؟

ما امشب تونستیم 1نفر دیگه رو بعنوان هم فاز پیدا کنیم...فاطلا از نظر من پذیرفته س و نظر شما هم همینه ...

اینکه ما میتونیم دوستای خوبی باشیم بین هممون مشترکه و اینکه هم فاز شدیم 

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
مثبت نگری و دوری از منفی بودن و حواشی

زدی تو هدف

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2738
اینکه ما میتونیم دوستای خوبی باشیم بین هممون مشترکه و اینکه هم فاز شدیم 

ایول

من واقعا دارم ضعف میکنم برم تخم مرغ بخورم لاقل😬

برو بخور عزیزم😁

من عادت دارم ضعف میکنم ولی چیزی نخورم

2706