2733
2739
عنوان

درمان سریع جوش صورت

730 بازدید | 13 پست

سلام خانوما

من از نوجوونی صورتم پر جوش بود

همه چیم امتحان کردم

از حجامت و الکل گرفته تا صابون جوش و سدر و ماسکای خونگی

حتی الکل پوستمو تیره میکرد و صابونم پوستمو خشک میکرد

تا اینکه وارد یه شرکت پوست و مو شدم و یکی از محصولای جوششو امتحان کردم 

عکس صورتمم میذارم که فقط تو سه روز اینجوری شد

ژلشم کاملا بی رنگه و اصلا روی پوست مشخص نمیشه

من باهاش بیرون میرفتم

اگه مثل منین عاشق این ژل میشین 

منکه مطمئنم از این به بعد همیشه تو کیفمه

اسی ت رو جون هر کس ک دوس داریبگو بخاطر تبلیغ نیس؟

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای جوش زیر پوستی؟؟؟

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
2731
اسی ت رو جون هر کس ک دوس داریبگو بخاطر تبلیغ نیس؟

نه واقعا

نمیدونم چرا نمیتونم عکس صورتمو بفرستم

ولی شبکه اجتماعی داری اونجا بفرستم

واقعا تو سه روز خیلی بهتر شد صورتم

فک کنم سایت اینجا مشکل داره

نه واقعا نمیدونم چرا نمیتونم عکس صورتمو بفرستم ولی شبکه اجتماعی داری اونجا بفرستم واقعا تو سه روز ...

اسمشو بگو

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2738
ژل ضد اکنه برند mnd

اسم این برندو شنیدم 

اره کلی محصول داره بی بی کرم و محصولات ارایشی بهداشتی

مرسی