2733
2739

بچه هاتون چیزی یاد می گیرن ؟شوق دارن برا درس یا نه پسر من اصلا دوست نداره بنویسه همش میگه ووای خسته شدم نمی دونم چیکارش کنم یا دارم درس می دم ی چیزی زمزمه می کنه ک صدای منو نشنوه 

الهی لحظه ای مارا به حال خود رها نکن  

سلام عزیزم والااا دختر من قبلش همش میگفت من گی میرم پیس دبستانی میخوام سواد یاد بگیرم انقددد مشتاق بودهاا ولی الان که اومده نه اصلاا امقد زورششش میاد تکالیف انجام بده مربیشم گفت بهش گیر نده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببخشید شما هم الفبا یاد میدین به پسرتون؟

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
من خودم کتاب خریدم تو خونه یادش میدم پسرم برای یادگیری خیلی ذوق و شوق داره ولی برای نوشتن حوصله ندار ...

پسر منم دقیقا همینه

2738
ببخشید شما هم الفبا یاد میدین به پسرتون؟

هنوز ک چیزی نگفتن ...فعلا داریم نوشتاری یاد می دن ..آره مثل میگن دود آخرش صدای چی میده ..د

مجازی

اینا مجازی هم ندارن.

ولی وقتی میرفت کلاس دوست داشت

اینجوری ک مجازیه بچه ها زیاد جدی نمیگیرن

تو هم سخت نگیر

زیر شش سال بچه فقط باید بازی کنه، اینکه محبور بشه بنویسه، بعدها از مدرسه و‌مشق زده میشه.

مجبورش نکن

اگه دوس داشت خودش انجام میده، دوسم نداشت بذار راحت باشه

اللّهم عجّل لولیک الفرج

من ثبت نام نکردمش 

بسیار دعا کنید،دعا تقدیر را تغییر میدهد.درلحظه میتوان زندگی جدید را تجربه کرد،درهر لحظه میتوان مسیر سرنوشت را تغییر داد.گاهی عالم بالا عالم پایین را تغییر میدهد،گاهی هم عالم پایین  عالم بالا را.....دعا کیمیاست
سلام عزیزم والااا دختر من قبلش همش میگفت من گی میرم پیس دبستانی میخوام سواد یاد بگیرم انقددد مشتاق ب ...

پسر منم خیلی ذوق داره ولی حوصله نداره

2706