2737
2734
عنوان

چی میشد اگ به رفتگر و دکتر یه اندازه پول میدادن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 52 پست
بخداقسم  الان ۶۰درصد دکترا با پارتی و پول مدرک گرفتن   خدامیدونه هربار برا هردردی رفتم دکت ...

همین امسال طرف،، مفت بارش نبود اما با سهمیه پزشکی داره میخونه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقوقشون کمه  باید بیشتر بشه ولی مقایسه این دو شغل اشتباهه  به نظرم افراد جامعه باید قدری ...

امروز ی کلیپ دیدم واقعا آتیش گرفتم

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2728
والا درس خوندن راحتتر از شبا خیابون و جوب تمیز کردنه

درسته آسون تره  ولی حتی همون رفتگر های عزیز  خودشون میگن همت درس خوندن نداشتیم  که ....

و بک دکتر اونقدر همت و پشتکار داشته که الان  این جایگاه اجتماعی رو  داشته باشه 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
بله خیلی کار سخت و کم در آدمیه  باید حقوقشون و بیشتر کنن

بیچاره ها صداشون ب هیچ کجا نمیرسه

اگ اعتصاب کنن حقوقشون رو قطع میکنن 

2740

قابل مقایسه نیست 

کار رفتگر رو هر کسی میتونی انجام بده بی سواد و با سواد ولی کار پزشک رو فقط کسی که علمشو داره می‌تونه

حالا شما میگی حقوق من میگم آمپول هپاتیت و... بهشون بزنن خودش کلیه نمیزنن چون اگر نیدل استیک بشن قابل تشخیص نیست که از کدوم خونه و فرد بهش بیماری انتقال پیدا کرده و نمیشه آزمایش گرفت از طرف که ببینن مشکل دار بوده یا نه چون تعداد نیدلی ها هم زیادن آمپول هپاتیت کمه کلا نمیزنن 😐🙄

نتیجه گیری اخلاقی اگر سرنگ، شیشه یا مواد برنده توی سطل میندازید حسابی پوشش بدید اگر نمیتونید محکم کاری کنید روش علامت هشداری چیزی بکشید 

کار خوبی کردی  زنان کل زندگیتو میگرفت ☺ ددک جونم چطوره     (چرا ندیده من عاشق این ...

عزیزمی 

فدات خاله😍😘😘😘

اره به آرامش رسیدم...

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

Bebin golam man be zafe modiriyate keshvar o osoole edarashoon Kari nadaram ke baraye yek farde kargar yek nesbate daramade maeghool dar nazar nagerefte ke betoone az pase hadeaghal haye zendegish bar biad,vali doktor mohandes o ...mashagheli hastan ke masooliyate Kari balaei daran,feshar o sters Kari rooshoon ziade faghat ghesmate dars khoondanesh nist,masooliyate badesh ham hast pas ba tavajoh be oon daramadi bishtar dashtan yek jooraei hefze angizeh bara edame dadane

آن چیز که در جستن انی‌،انی‌
همین امسال طرف،، مفت بارش نبود اما با سهمیه پزشکی داره میخونه

بزار امتحان جامع بده ... بعد عین چیییی بره زیردست رزیدنت ها ازش کار بکشن...هنوز کلی راه داره

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706