2737
2739
عنوان

ماشین ظرفشویی چه مدل بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1349 بازدید | 76 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همسر منم همینو میگه . میگه ی ظرفم میخوای نشورا😐😂

😂😂😂😂منم اول ک گفتم گف میخوای غذام هرروز بگیرم بیام یا کلا نیام بیرون بخورم هم خونه کثیف نشه هم زحمت نشه واست بپزی😁😅😅😂😂😂اخرش خودش گرف

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
2738
خوشبحالتون.چقدپول دارید ک ب ماشین ظرفشویی فکرمیکنید.ماهم ۱۰روزه چای سازمون سوخته ی چایی نخوردیم

وااا خب قوری کتری چایی بذار

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
حتما یه چیزی میدونم که دارم میگم ، اصل هست ، حالا شما خودتو گول بزن

من كه قصد خريد ندارم سالهاس دارمش

ولي خب جنسي كه بخواد از آلمان بياد برسه المان تو كشور خودش هم قيمت داره محاله ارزون تر از كشور خىدش بدست ما برسه

شمام خودتو گول نزن

عزیزم پول ندارم طلاهامو دارم میفروشم طلایی که یادگار مادرمه 

چرا ؟ بچه کوچیک داری؟ اگه بچه نداری هنوز و میتونی ظرفارو بشوری  حیفه  نفروش واسه خاطر ظرفشویی . بزار چند وقت بعد پولت جمع کن بخر

2706