2737
2734
عنوان

واحد روبه رویی😡😡😡😡😡

| مشاهده متن کامل بحث + 1431 بازدید | 62 پست
ای بابا همسابه بد خیلی بده، باید همه اهالیه ساختمون زنگ بزنن صاحب خونه تا اینارو بلندشون کنن، حالا ب ...

آره بخدا انقد با داد حرف میزنن انگار تو پذیرایی خونه ما نشستن😒😒😒😒

یه تبریزی عاشق ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😄😄😄😄

🥴🥴😝🙃💐💐💐

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2728

امان از همسایه مردم آزار

چیزی نمیگم چون دلم خیلی از این دنیا پره...میخوام ازت هر چی بگم بغضم گلومو میبره...آدم یوقتا از خودش بی حرف باید بگذره...این روزهای آخرو ساکت بمونم بهتره...
2738
وااای خدا نگذره از همسایه مزاحم کناری ما 4روز هفته مهمون داره نیم ساعت پیش مهموناش رفتن خدا آسایش ...

بغلي گاوصفت ماهم

ديگه كم كم ميخواستم زنگ بزنم ستاد مبارزه با كرونا بيان باهاشون برخورد كنن ،  هفته اي٢٠٠ تا مهمون دارن 

👻

ببین خانوم درست یا غلط واقعا چاردیواری اختیاری همدیگه رو تو اون خونه بکشن هم به شما ربطی نداره گلم 

اعتراض هم کنید طرف میگه خونه خودمه هرکار بخوام میکنم 

اونم سیگار عادتشه قبول کن نمیتونه بخاطر خانوم واحد روبه رویی بره تو کوچه خیابون سیگار بکشه 🤷🏻‍♀️

شاید بهتون بر بخوره ولی واقعیته 

خوشا به بخت بلندم که در کنار منی  
2706