2737
2734
عنوان

واحد روبه رویی😡😡😡😡😡

1431 بازدید | 62 پست

مرده خیلی سیگار میکشه من مشکل ریه دارم نباید اصلا بوی سیگار بهم بخوره حالم بد میشه چند بار تذکر دادیم خرجش نرفت بعد به صاحب خونش گفتم نه مثل اینکه با تذکر بهش داد همش صدای دعواش با زنش میاد که میگه تو خیانت کردی و بچه و زنش میزنه 😒😒😒😒صدای جیغ جیغ هر هفته همینه بعد همش غذای بیرون میخورن هروز بدبختی زناشون خرابه مال مارو میزنن از رستوران با فسفود میاد زینگ مارو میزنن منم چند بار خبر دادم بهشون ولی دیگه اصلا رعایت نمیکنن نه ماسک میزنن نه دست کش حتی بچه کوچیکشون و مادره یک هفته پیش سرفه های بلند بلند میکردن الان داروهاشو بلند بلند ا مد مرده درو کوبید رفت بیرون از تو پنجره دیدم پا برهنه و شلوار کردی رفت تو خیابون قدم زد دولا دولا مثل پیرمرد ها بعد ی پراید سوارش کرد رفت ....بدبختی زنش تلفن گرفته دستش داد بیداد کجایی 😡😡😡😡آسایش نداریم بخدا

یه تبریزی عاشق ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اف اف رو قطع کن 😐

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

خب بگید زینگ خودشونو حداقل درست کنن

⛔بهترِ یک 🐴 آدمو💋کنه ↩تا↪ یک💋 آدمو🐴کنه 🙆‍♀️⛔      ⛔این☝️ پروفایل و👈📿 ثبت کاربری شده💯وهرگونه کپی     برداری پیگردقانونی داردوانحصراتحت اختیاربنده↩🥴📿↪است💯      به بعضیام بایدگفت ببخشیدکه تودخالتاتون زندگی میکنیم🔎                   🥴☝️  منم داروغه ناتینگهام هستم💯
2738

ای بابا همسابه بد خیلی بده، باید همه اهالیه ساختمون زنگ بزنن صاحب خونه تا اینارو بلندشون کنن، حالا باز همسایه شما مشکلش اینه وای ما یه همسایه داشتیم خیر نبینن الهی ۴ تا زن بودن با یه پدر، کار میکردن تو خونه ۲۴ ساعته مرد غریبه میومد تو ساختمون اصلا یه وضعی به هزار بدب۷تی سر سال بلندشون کردیم 😤

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی

تو این کرونا کی میاد خونتون  اف اف و خاموش  لااقل  صدای اونو که میتونی قط کنی

گاهی با خود می اندیشم آیا آقا منتظر ۳۱۳ یار است یا ۳۱۳ مادر که برایش سرباز تربیت کنند؟ و هر بار به خودم میگویم تربیت چه قدر کار دشواری است😔😔

اینجور که تو از همه چی خبر داری  واحد روبه رویی نیست .تو خونته جلو چشت😐😶😑

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
يه دمپايي براش مينداختي پايين شما كه انقد حواست بود كجا رفته خخخخ

😁❤❤❤❤

در جان من دو قلب دارد ضربان🥰🥰فندوقم خوش اومدی😍❤😍❤😍خدایا تودلیمو حفظ کن.به بزرگیت قسم🙏..همه منتظرا رو شاد کن🌹🌹خدایا شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت شکرت🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲
2706