2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

👌👌 فقط نياز به تمرين و تكرار دارن

دقیقا 

من اگه بچه ی اولم بود دق می کردم

ولی اذیتش نمی کنم ایرادم نمی گیرم از خطش 

یاد می گیره بابا

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2731
داداش منم وقتی املا میگم مثلا میگم بنویس سام نمیتونه بنویسه باید بگم س ا م اونوق مینویسه ،اگه راه حل ...

باید جدول دوستی و باهاش کار کنی

س با ا چی میشه سا سا سا میشه😂😂

ترکیب و یاد بگیره هم می تونه بخونه هم بنویسه

خداروشکر خوبه فقظ مشکلی که باهاش دارم اینه که همش بین درس میگه یرم بازی کنم برم اب بخورم برم دستشوی ...

دقیقا دل نمیده منم فقط این نیست خسته میشم 

یک صفحه رو می خواد بنویسه وسطش چند بار می ره دستشویی در صورتیکه در شرایط عادی باید منفجر بشه که بره😁

پسرم منکه باید بزور بنشونیش دوکلمه بنویسه یا بخونه فورا میخواد بره سراغ بازی 

دیکته از میگرفتم میخواست بره برنامه ببینه 

آب نبات رو بلده ولی دقت نکرد دقیق چی میگم آم نباد نوشت 😂😂

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
2740
داداش منم وقتی املا میگم مثلا میگم بنویس سام نمیتونه بنویسه باید بگم س ا م اونوق مینویسه ،اگه راه حل ...

نه بايد بگي سام

واضح بگو سام 

خىدش بايد صدا كشي كنه بنويسه نه شما

2706