2737
2739
عنوان

خاك بر سر شوهرِنفهمممممممم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7654 بازدید | 292 پست
وای دیگه شما داری شورشو درمیاری.کاش خدا به دل جاریت بندازه دیگه پاشو خونتون نزاره.متاسفم برات که به ...

استارترخسته هستند،درک خوب چیزی می باشد.واقعاوظیفه مادروپدراست دنبال بچه باشدوداری اش کندنه میزبان.گناه نکرده که باهمه زحمت وپذیرایی که باهمه خسته بودن انجام داده حالابه خاطربی درایتی جاری شان اذیت شوند.کلامهمان بایدمراعات میزبان رابکند.

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

خانما بنظرمن اصلا بحثه کلوچه وبچه نیست بحثه شوهرشه که بی توجه ب مخالفت اسی وزحمت امروزش کار برعکس اسی انجام داده واصرارکرده که حتمابجه اون کلوچه روبخوره. من میفهمم اسی چی میگه. برای هممون پیش اومده که مهمون داشتیم وی خوراکی وقصدنداشتیم بزاریم جلوشون حالا ب هردلیلی امااین وسط شوهره جلومهمون باصدای بلند ازت میخواد که اون خوراک روبیاری ماهرچیم اشاره نامحسوس میدی که نمیشه شوهر اصلا توجه نمیکنه

دوباره باردارم😐ایندفعه دیگه میمیرم ازبی خوابی 🙄
استارترخسته هستند،درک خوب چیزی می باشد.واقعاوظیفه مادروپدراست دنبال بچه باشدوداری اش کندنه میزبان.گن ...

آره درسته استارتر هم حق داره ، البته شوهرشم کاربدی نکرده فقط باید یکی حواسش بود بچه نریزه مخصوصا جاری 

2740
چرابه داداشش فحش ميدي جاريت رومحل نده تانيان خونه ات انجوري ديگ حرص هم نميكشي ازبچه اش 

جاريم از اون ادماست كه محلم ندي بزور مياد در اتاقامو بسته بودم به يه بهونه اي رفت تو اتاقااااا اه

من یه بار بچه برادر شوهرم اومد فرشامو صبح از قالی شویی اوردن شبش اونا اومدن تمااام قدمه سلزیارو ریخت رو فرش چنان  شوهرمو نیشگون گرفتمش که  هه قش کرد از درد همش میگفتم تقصیر تو بود مهمون دعوت کردی اونم از درد قرمز شده بود

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

حالا صبح با اعصاب اروم جارو میکردی 😐

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2706