2737
2739
عنوان

نی نی سایت تاپیکمو قفل کرد!!!!+ عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29927 بازدید | 376 پست

اسی کل تایپک قبلی واین روخوندم فقط میتونم بگم قوی باش قوی تر ازهمیشه💔

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر یه بار میگی ۳۸ سالته یه بار میگی ۴۰ مگه نگفتی دوتا بچه داری ؟ چطور شد ۳ تا؟  دروغ نگو ...

عزیزم همه جا گفت ۴۰سالشه که

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
2728

خانومی لینک عکس و یکی از کاربرا ریپلای کرده وقتی میزنی روش و کپی میکنی برات باز میشه و عکس مشخص میشه. 

به نی نی یار شب بگو تاپیک قبلتو حذف کنه‌ 

نی نی یار شب صفحه قبل پست گذاشته برای یکی از کاربرا. ریپلایش کن و بهش بگو

❤👬❤
استارتر یه بار میگی ۳۸ سالته یه بار میگی ۴۰ مگه نگفتی دوتا بچه داری ؟ چطور شد ۳ تا؟  دروغ نگو ...

كاراگاه ٣٨ يا ٤٠ چه فرقي داره

همچين ميگي انگار چه دروغ بزرگيو كشف كردي

مسخره

هرگز زنداني گذشته ات نباش، آن فقط يك درس بود نه حبس ابد...

اصن پیگیر کار یه ادم اشتباه نباش ارزش نداره حتی از دورم تعقیبش نکن پیگیرش نباش کاملا بیخیال باش برای خودت زندگی کن هرچقدر بیشتر به خودت اهمیت بدی برای خودت زندگی کنی به نفعته به بچه هات برس بهتر از همیشه به خودت برس به زندگی و خودت و بجه هات به همسرت به هیچ عنوان اهمیت نده اصن نادیده بگیرش قوی باش برای خودت باش .وجود همسرتو نادیده بگیر کاملا حتی شده با لحن حرف زدنت بهش بفهمون کاراش برات ارزش نداره هر چقدر دلش میخواد به کارش ادامه بده

2738
خانومی لینک عکس و یکی از کاربرا ریپلای کرده وقتی میزنی روش و کپی میکنی برات باز میشه و عکس مشخص میشه ...

چجور کپی می کنید؟من کپی پست کردم بازم باز نمیشه؟استاتر فک نمی کنم نشون بده ولی خب خودتون می تونید به نی نی یار بگین تاپیکتون بترکونه

نمیدونم راست یا الکیه نخوندم بقیه پیامارو ولی دکتر عوضی زیاد البته خوب هم هس ولی اکثرا عوضین یکیش داداش خودم متخصص ۴۰ سالش مجرد باهزاران نفر بوده و هس حالا اون خوبه مجرد شوهر تو چقده اشغال خودش میدونس نمیتون وفاداربمون غلط کرد ازدواج کرد اخلاقاشون چرت من ارزوی مرگ این داداشم دارم انقده ک روانی یه عمر ازدستش عذاب کشیدیم زنم نمیگیره تشریفش ببره راحت شیم دیگ خودم میخوام شوهرکنم فرارکنم 

واقعا چ زمونه خرابی داریم 

اللهم عجل لولیک الفرج 

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
2706