2733
2739
عنوان

بچه لجباز سه ساله

286 بازدید | 23 پست

پسرم سه سالشه ، با اینکه پدرش بشدت دوستش داره اصلا باهاش بازی نمیکنه ، فقط با من بازی میکنه ، میرهدو میاد صورت پدرشو چنگ میندازه ، وقتی باهاش بازی میکنیم آرومه وقتی من یه مقدار کار دارم شروع میکنه به چنگ زدن صورت پدرش ، هرچی میگم اینکار بده انگار نه انگار تو اتاقش انداختم تنبیهش کنم باز میاد بیرون همون کار رو تکرار میکنه ، کلا لجبازه ، بیرون میبرم هرچی میگم دستمو بگیر گوش نمیکنه ، وقتی چیزی هم وفق مرادش نباشه بلند جیغ میزنه ، اینم بگم که کامل صحبت میکنه نمیدونم این جیغ زدنش واسه چیه ، از بچه دارشدنم پشیمونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

رفتار شماس که باعث همچین واکنشی از پسرتون شده

از این به بعد فقط بی محلی واکنش نشون دادن زیاد به بچه باعث لجبازیش شده

اگه این بار دیگه چنگ انداخت صورت پدرشو هیچی نگو بد نگاش کن صدات کرد جوابشو نده هر چقد جیغ کشید گریه کردن اصلا نگاش نکن مث اینکه نمیبینش یه ماه طول میکشه تحمل کن خوب میشه

2738

فقط میگم که تحمل کن ومراعات تا این رده سنیش بگذره .پسر من بدتر بود طرفا ۴سالگی بهتر شد.کلا هر سنی یه خصلتی دارن که فقط باید باهاشون راه بیای وگرنه بدتر میکنن

نیمرو باش ولی دو رو نباش ...  

ویژگی بچه ی سه ساله همینه خب

چون میخواد بگه من بزرگ شدم واسه همین لج میکنه

تحملتو ببر بالا هروقت جیغ زد سعی کن حواسشو پرت کنی یا کلا بی محلی کن بگو هروقت جیغت تموم شد حرفاتو میشنوم 

برای چنگ زدنش هم باباش باید دعواش کنه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

بچه کوچولو توضیح حالیش نمیشه مثلا بگی فلان کار بده اون لحظه یادش میمونه ولی بخاطر حافظه ی صعیفی که دارن زود فراموش میکنن 

بهترین راه انتقال بازیه 

مثلا یه بازی که هرکس دستش به صورت خودش یا بقیه بخوره میسوزه حالا یجوری که هیجان داشته باشه 

یا هرکس دستشو از گروه جدا کنه میسوزه، سه تایی باید بازی کنید 

اینجوری کوتاه کوتاه کم کم از سرش می افته این رفتارا

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
خانم ها یه سوال خواهر زاده من تازه دوسالش تموم شده خواهرم از پوشک چند روز ی گرفته دیروز قشنگ میگفت ج ...

خیلی زوده من سه سالگی گرفتم انقدر وایسادم تا خودش اومد پوشکشو دراورد و گفت نمیخوام دیگه....طبیعیه بچه دعداش نکنیدا

خانم ها یه سوال خواهر زاده من تازه دوسالش تموم شده خواهرم از پوشک چند روز ی گرفته دیروز قشنگ میگفت ج ...

زوده،دو سال و نیم به بعد بهترین زمانه

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706