2733
2739
عنوان

نظرتون در مورد اسنپ چیه؟؟؟قیمتش و طرز برخورد و نحوه ی عملکردی

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 61 پست
راستش منم همیشه با اسنپ میرم.سر کار و خرید و.‌‌‌..

من تفریحی رفتم

اما دیگه نمیرم

فقط مفت کار کردنه

البته برای من پول مهم نیست

برای سرگرمی بود

چند تا مسافر اذیت کردن

نمیرم

عاشق کوه و طبیعت و گردش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شغلتون چیه

شماره بده زنگت بزنیم هم شمارونون بیفتی هم ماراه بیفتیم😕😁

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
من تفریحی رفتم اما دیگه نمیرم فقط مفت کار کردنه البته برای من پول مهم نیست برای سرگرمی بود چند ...

مسافراچرااذیتت کردن یعنی پولتوخوردن؟

لحظه ی گذشتن ازتو...اخرین لحظه ی دیدااااار.....واسه توازتوگذشتم...همینومیگن یه ایـــــــــــــــثار.....😴😢این جمله ی پایانی یه اهنگه خیلی دوسش دارم😍
2738
یعنی چی

شوخی کردم.😐مگه نگفتی راننده اسنپی ...خب گفتم هم ماراه بیفتیم هم شمارونون بیفتی....شعربود😕

مسافراچرااذیتت کردن یعنی پولتوخوردن؟

داخل نقشه میزدن

بعدش که میرسیم

میگفتم من نمیخواستم اینجا برم

منم میگفتم خودتت انتخاب کردی

خلاصه خانم بودن

مگه میشد بهشون قانع کنی

عاشق کوه و طبیعت و گردش.
داخل نقشه میزدن بعدش که میرسیم میگفتم من نمیخواستم اینجا برم منم میگفتم خودتت انتخاب کردی خلاصه ...

وای چه زشت...ازادمایی که قانع نمیشن وحرف حرف خودشونه متنفرممم😒😒

مگه با اسنپ میری

گفتم شعرررر بود....من روستایی بیش نیستم....😂😂😂😂😂

مگه با اسنپ میری

اکی داداش😁😁

2706