2737
2734
عنوان

بیاید بگم همسرم چی گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1433 بازدید | 103 پست
ای بابا  عزیزم فقط اروم باش و اینو بدون با لج کردن بحث چیزی درست نمیشه وقتی دوست نداره یا بای ...

یعنی چی؟؟؟ مگه میشه یه عمر آدم از طبیعی ترین حقش که یه قدم زدن ساده تو خیابونه محروم بشه؟؟؟ بعدشم بعد عروسی بهتر که نمیشن بدترم میشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دهنشو باز می کنه چرت می گه چی؟ 

چیاگفته بی احترامی کرده ؟

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
اسیدو بده دیگه من سر بکشم که نابودمون کردی با جملت 🤪🤪🤪🤪

کم بخور برا منم اضافه بیاد 😆😆😆

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2731
سنی جملت شگفت زدم کرد🤪

اوپس.چه کردم همه رو دیوونه کردم🤣🤣🤣

فدات.لطف داری.😍😘حق مطلبو ادا کردم رفت

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
2738
حساس شده سعی کن رعایت کنی چیزایی ک دوس نداره رو انجام نده هی با نشونه و غیر مستقیم اعتمادش رو جلب ...

منو چادری کرده بازم می گه اینو نپوش اونو نپوش آرایش نکن. ارایشای من محوه به همونم گیر می ده

ببین گلم دوران نامزدی و عقد برای اینه که طرفتو بشناسی و ببینی مناسب هست یا نه ، تو یه عمر میتونی با ...

عزیزم اگه قرار باشه سر هرچی زود کم بیاری که دیگه سنگ رو سنگ بند نمیاد

بابام ی دوست داره میگه از اول میگفت نرو خونه مامانت نمیدارم مه اینا همش بحث دعوا داشتن 

تا اینکه زنش روششو عوض میکنه میگه چشم هرچی تو بگب میگه ۲ سال به همین شکل گذشت 

شوهرش اینقدر از زنش احترام دید میگه الان خودشزنشو میبره خونه مادرزنش 

بابا زندگی مشترک اینقدرم راحت نیست

شوهرش بیکار و این یعنی شوهرش هزارتا فکر میاد تو دهنش میدونی اولیش چیه؟ اینکه نکنه زنم بره بیرون یکی مخشو بزنه و قید منو بزنه منکه بیکارم یکی بهتر دنبالش بیوفته چی

وقتی میدونه شوهرش ی چیزا براش مهمه خب چی میشه بهش بگه و با خیال راحت اونکارو انجام بده

بخدا لجبازی فقط فقط نابودی

بازم اگه اسی شوهرت شکاک و بد دل خیلی فرق داره با کسی که حساس و غیرت داره

این دونا فرق دارن 

ادم شکاک از همه چی ی چیزی میکشه بیرون 

اگه شکاک که این دوستمون راست میگه حواستو جمع کن 

کافی است زمان مرگت را بدانی، آن وقت است که حتی زیبایی خوردن یک لیوان آب را از دست نمی دهی.((هدف اصلی ما در زندگی کمک به دیگران است. اگر نمی‌توانید دیگران را یاری کنید، حداقل آزارشان ندهید.))
زدم رفیق🥂

نوششش😂😂😂

فدات خدا نکنه عزیزم.انشالله همیشه شربت خوشی و خوشبختی و سلامتی نوش کنی

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر
دهنشو باز می کنه چرت می گه چی؟ 

بهتر بری مشاوره به طور جدی.

مرد بیکار به چه دردی میخوره آخه 

که بخواد زبون درازم باشه.

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2706