2733
2734
عنوان

عزیزانی ک نماز شب میخونید بیاید

561 بازدید | 95 پست

اگر مایلید بیاید امشب باهم ساعت ۴ بیدار بشیم و بخونیم و ب نیت حاجت روایی همه حاجتمندا،شفای همه مریضا،سبز شدن دامن همه منتظرا،خونه دار شدن همه مستاجرا و خوشبختی و ازدواج همه جوونا دعا کنیم اگ چند نفر بشیم ان شاءالله امام حسن عیدیمونو از خدا میگیره 

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام اگرخوندین برای منم خیلی دعاکنین..التماس دعا

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    

منم که دلم گرفته و می خوام گریه کنم. تا اذان صبح می خوام بیدار باشم فردا هم روزه بگیرم. خالم یکیو می خواست نماز شبدخوند فردا پسره بهش ابراز علاقه کرد. الان عقد کردن 

باور مکن که عاشق صادق خطا کند....
منم که دلم گرفته و می خوام گریه کنم. تا اذان صبح می خوام بیدار باشم فردا هم روزه بگیرم. خالم یکیو می ...

ای جان ان شاءالله ماهم حاجت روا بشیم.من خودمم بیدارم تا ۴

2738

اگر خوندید برای ازدواج و حاجت روایی منم دعا می کنید اسمم فاطمس. 

قبول کنه خدا ازتون خوش به سعادتون

تدریس خصوصی و رفع اشکال درس ریاضیات و هندسه و آمار و احتمال به شکل مجازی و یا حضوری هر جلسه 20 تومن. به تدریس علاقمندم برای همین این کارو انجام می دم کاملا با ذوق و علاقه. 
من هرشب ساعت 2 میخونم...میخوابم برای اذان صبح بیدار میشم دوباره...

خو اخه من شنیدم هر چی ب نماز صبح نزدیکتر باشه ثوابش بیشتره.

خو اخه من شنیدم هر چی ب نماز صبح نزدیکتر باشه ثوابش بیشتره.

همینطوره. .ولی من اینجوری عادت کردم دیگه   

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
2706