2733
2739
وااااا

😂😂

برا شفا گرفتنش دعا کن.

من جفت پسر عموهام حرف نمیزدن تا۷،۸ سالگی بردنشون کلی گفتار درمانی و اینور اومور تا خوب شدن کتابی حرف میزنن ولی خدا وکیلی نه مثل این دیوونه.این اصلا یجوریه

من قبلا فکر میکردم فارسیش خوب نیست ایران نیست اونور ابه و این حرفا بعد دیدم نه طرف اوسکله مام مثل خودش اوسکل فرض کرده.😂😂😂😂

یعنی بعضی ها یدونن برا نمونن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگو😍😍😍روغن داغ کمی بریزی با مخلوط دارچین و شکر روش به به😋😋جات خالی ما هر جمعه میگیریم😋😋

بله بله روغن یادم رف، نووووش جوووون😋😋😋😋

ناامید از در رحمت به کجا باید رفت؟یا رب از هرچه خطا رفت؛ هزار استغفار...
2731

دبیرستانی ک بودم رو ساندویچ همبر شیر خوردم

عضو اکیپ فیلسوفان نی نی سایت  ...میشه برام صلوات بفرستین💓" لطفا در خواست دوستی نفرستین" هر چی ک خدا بخواد خدا ک بد نمیخواد😍 اگ عقاید ی نفر باهامون فرق داره بی احترامی بهم نکنیم روی کره زمین ب اندازه هممون جا هس باهم مهربون تر باشیم🌸 :)     
2738

ب هرکی میگم تخم مرغ و هندونه تعجب میکنه 

خرما با ماس هم خوردم ولی ن خیلی اینم بعضیا تعجب میکنن

و پفک با ماس 

و چیپس هم بکم بهش اب میزنم نم بشه 

تخم مرغ و ماس البته فک کنم اینو اکثرا بخورن 

کرانچی با ماس 

تخم مرغ با گردو هم میخورم

آرزویم این است                                                                       آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست🦋💖

توی زمستون توی دوستامون که میریم خرماوماستوسبزی خوردن بانون میخوریم واقعاعجیب مزه میده 

حلیم روهم بانمک وشکرقاطی میخورم

وقتی مهمانی مامانم یامادرشوهرم داشته باشن که همه چیزروسفره باشه ازسالادوترشیوماستوسبزیوخورشتوکباب بگیرتانوشیدنی همشودرکنارهم قاطی میخورم  

😂😂 برا شفا گرفتنش دعا کن. من جفت پسر عموهام حرف نمیزدن تا۷،۸ سالگی بردنشون کلی گفتار درمانی و ای ...

خیلی بهشون توهین کردید اتفاقا زبان نوشتار صحیح سبکی هست که ایشون می‌نويسن...

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ، سعدی وفرهنگ پرافتخارما. وقتی واژهٔ جاگرفته‌ای در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه خودداری کنیم(مثلا چرا جدیداً به زمان تایم میگید، به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر به زبان هایی چون انگلیسی،عربی،روسی و...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن‌ها، مخلوط زبان‌ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و... نیز برای آیندگان قابل فهم باشد. ♥️این ویدئو راهم ببینیدhttps://uupload.ir/view/video.guru_20220112_104512383_6t28.mp4/
2706