2737
2739
کره ایا هم میخورن همچین چیزی تخم مرغ میشکنن رو برنج😐

ن گلم ما اینجوری درست میکنیم

اول تخم مرغ تو کاسه میشکنیم بعد مخلوطش میکنیم 

تو تابه میریزیم بعد تخم مرغ دور تا دور تابه میچرخیم که به شکل دایره بشه

بعد برش میداریم رو برنج میزاریم میخوریم همین

اگه بتونی زمان رو به عقب برگردونی ولی دلت نخواد چیزی رو عوض کنی میتونی بگی که خوشبختی!!
تو حلیم حتما باید نمک زده بشه حتی اونایی ک با شکر میخورن اگه حلیم نمک نداشته باشه یه بسته شکر هم بری ...

اصلا هر غذایی باید نمک داشته باشه.

اینجوری که من از مامان بزرگم و مامانم شنیدم میگن غذای بی نمک حرومه🤷‍♀️🤷‍♀️توی هرچی حتی اندازه نخود کوجیک نمکو میریزن

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هم نمک میزنم هم شکر هم دارچین قاطی😂😂البته نمک خیلی کمتر از اون دو تا

منم نمک دارچین روغن😜😜😜

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
تو حلیم حتما باید نمک زده بشه حتی اونایی ک با شکر میخورن اگه حلیم نمک نداشته باشه یه بسته شکر هم بری ...

دقیقا درست میگید، اصلا هیچ غذایی بدون چاشنی نمک مزه نمیگیره

من خودم طرفدار حلیم با شکرم، ولی حلیم بی نمک با کلی شکر هنوز بی مزست

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
2731
نمی‌دونم میدونین کلانه چیه یا نه؟ ولی داداش من با برنج میخورتش🤦

ای خدا دلم کلانه میخواد. بلد نیستم درست کنم.

من خودم بژی رو با نسکافه خوردم خیلی خوب بود.

غیر از این میرزا قاسمی و کشک بادمجون  رو با خیار سرو میخورم.

کرانچی رو هم با ماست دوست دارم.

2740
نیمرو با چای شیرین نمیسازه ک🙁😶

میسازه میسازه😂😂😜😜

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤

من یه مدت هم چوب شور با شکلات میخوردم البته شکلات صبحانه الانم بازم خوشم میاد 😂❤

استارتر عزیز این همه برات وقت میزارم کلی تایپ میکنم تز میدم ،حداقل یه لایک‌ کن دلم خوش باشه دیدی جواب نمیخوام 🤓دوست عزیزی که یهو از رو هوا و‌زمین وسط بحث مارو  ریپلای میکنی مسلسلی مینویسی و میخواهی  درسته ‌قورت بدی 😅 اولا ریلکس دوما باور کن ما خواهر شوهر،مادرشوهر ،جاریت نیستیم ارامتررررر👌😬
جدی 😷😷😷یجوری شدم 

منم برام عجیب بود یه جا خوردم خوشمزه بود البته بیشتر برا زیاد شدن شیر ریختم

من یک زنم به زن بودنم افتخار میکنم چون به مادرم افتخارمیکردم و خواهم کرد شاید مادرم سواد نداشت ولی برای من دانشمندی بود که قلق رموز زندگی را میدانست شاید مدرک علوم ریاضی نداشت اصلا تا به حال دست به قلم نشده بود ولی عجیب در مخارج خانه تبحر داشت اصلا چه میدانست واکنش شیمیایی چیست ولی دمای پخت و زمان پخت رو به خوبی میدانست علوم عرفان راهم نگویم که هنوز تسبیحش در صندوقچه خاطراتم بوی دستانش را میدهد خیلی دوست داشت باسواد شود ولی نشد امااز نظر من علوم را به خوبی فراگرفته بود آری زن ها همین هستندگرچه الان در کنارم نیست و هرروز دلتنگش هستم ولی قول دادم من باسواد شوم ازآن سوادهایی که مادرم دوست داشت
😍😍😍😍ویییی 

وای یچیزی اون روز برات تعریف کردم الان بزار ب همه 

بگم 😂

من تو ماست همه چی میریزم.خانمایی ک اهل ریسک هستن ی هویج و گوجه و خیار رنده کنین با نمک و فلفل سیاه و نعنا خشک بریزن تو ماست و بخورین 

یه ماستم ک خیلی دوسش دارم. خیار یا کدو +1 حبه سیر+نعنا خشک و فلفل سیاه و نمک و اگر بود یکم ریحون

💋🙏❤️هر کی امضامو میبینه برای سلامتی و آرامش منو عشقم یه صلوات بفرسته🍉 🙏                           ..برای شادی روح شایان هم یه صلوات بفرستين..