2733
2739
عنوان

دخترم کرونا گرفته😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2502 بازدید | 117 پست

ممکنه هر نوع ویروسی باشه.نگران نباش.بچه ها معمولا راحت رد میکنن

برا تبش دارو بده اگه خدا نکرده بدتر شد ببر درمونگاه

خدایا چه گم کرد آنکه تو را پیدا کرد و چه پیدا کرد آنکه تو را گم کرد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تب بسیاربالا بدن دردشدید ضربان قلب بالا تنگی نفس البته ماازهمسرم گرفتیم ایشون ازمحل کارسوغات ...

الان بچه ها و خودتون چطورین؟

منم فعلا بویایی ندارم😖😔

خیلی زجر کشیدم.. انرژی بفرستید برام🥺🌹
چطوری فهمیدی کروناس آزمایش گرفتین؟؟

چن روز بی استها شده بود امشبم یهو بی حال شد خوابش برد ولی هی بیدار میشه ناله میکنه با ویکس بدنش چرب کردم کمی بهتر شد . کمی یخ میکنه دوباره عرق میکنه . اگه دیدم حالش خیلی بد بود میبرمس ازمایش.این علایما تو نت نوشته بود

ب نظرتون چی بنویسم توی امضام؟🤔
2728

من پسرم ۵ سالشه از خودمون گرفت. جون ما تست دادیم مطمئن بودیم که کروناست.

اول تب داشت و استفراغ و کمی لرز و بدن درد

روز دوم تبش کمتر ولی باز تهوع

روز سوم خوب بود

دکتر هم گفت اصلا نگرانش نباشید واسه اون اصلا سخت نیست واسه خودتون خطرناک تره و همین طور هم بود

یا رب نظر تو برنگردد. برگشتن روزگار سهل است
هی میان دنبالش میبرنش خونشون. همسایه ها عمه و عمو . صبح میره شب میاد😢😢

خب اجازه نمیدادی تو این شرایط کرونایی.😕گناه دارن طفلی بچه ها ...ان شاا..که زود حالش خوب بشه

خدای خوبم،من به رحمتت ایمان دارم...خدایا من خیلی وقته منتظرم...دارم کم میارم 😔
2740
هی میان دنبالش میبرنش خونشون. همسایه ها عمه و عمو . صبح میره شب میاد😢😢

عزیز دلم ان شالله زود خوب میشه،اما اینکه میفرستی خونه این واون اینجا بالای صدتا تاپیک زده شده که تو بچگی بهشون دست درازی شده چطور این اجازه رو میدی تورو خدا مواظبش باش دورزمونه بدشه،خیلیا ازطریق محارم بهشون آسیب زده شده

چن سالشونه ‌ کم اشتها هم شدن . دخترم اصلا اشتهای هیجی نداره چن روزه . توروخدا راهنماییم کن حالم بدهه ...

۱۰

۵

۱  ساله 

اصلا اشتهانداشتن

مواظبش باش گل ختمی مرتب بده بخوره وکندردم کن بده بخوره

بخورجوش شیرین بده بهش.

قرقره دیفن هیدرامین مختص کروناس به مادکترگفت.

شربت آزیترومایسین اگه داروخونه بهت میده بده بهش تاشدیدنشه.

چون الان مطب ها وبیمارستانا ازهرجایی آلوده تره ونمیشه رفت.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 

انشالله چیزی نیست.دوستان خاهش میکنم اگع میدونید جواب من رو بدید پسرم دوهفته پیش واکسن18ماهگی زد الان بعد دو هفتع امروز یکم تب داره از صبح.بنظزتون طبیعیه ؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم

استارتر ببخش هیچ جوره نتونستم هضم کنم بیخیالیتو.دختربچه ...وای حالا کرونا بدرک جامعمون و هزارتا اسیب هس براش.من یه دقبقه هم بچه هامو نمیذارم بدون من جایی باشن.عزیزم شما باید چهارچشمی مراقبش باشی

2706