2737
2734
عنوان

دخترم کرونا گرفته😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 2502 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پای خودت تو گچه هنوز؟؟

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2740
علایمتون چی بود؟

تب بسیاربالا

بدن دردشدید

ضربان قلب بالا

تنگی نفس

البته ماازهمسرم گرفتیم ایشون ازمحل کارسوغات آوردن😔

وازراه چشم مبتلاشده بودن

واولین علامتشون بهم ریختگی شدیدچشماشون بود.

یاس رازقی هستم.هرکودکی بااین پیام متولدمیشه که:خداهنوزازانسان ناامیدنیست😍نردبان این جهان ماومنی است/عاقبت این نردبان افتادنی است/لاجَرَم هرکس که بالاترنشست/استخوانش سخت ترخواهدشکست... 

چه جالب 

صبح ميره شب مياد؟؟؟؟؟!!!!!!!

اونم بچه ي زير ٦ سال!!!!!

شما چجور مادري هستين

نگين قضاوت نكن چون هيچ جوره قابل توجيه نيست اين سهل انگاري

جدا از كرونا شما شرايط جامعه رو ميدونيد 

چقدر ناراحت ميشم از اينجور تاپيكا 

هی میان دنبالش میبرنش خونشون. همسایه ها عمه و عمو . صبح میره شب میاد😢😢

عجب دلی داری...من پدرشوهرنومادرشوهرم که میان بخدا تودلم صلوات میفرستم چاره ندارم گوش نمیدن بهم

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز....میکشم ناز یکی تا به همه نازکنم....🥰خدایا همیشه مواظب فرشته کوچولوهام باش😍 
2706