2737
2739
عنوان

چه قدر گرون اخه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3658 بازدید | 200 پست
چرا انقد گرون میخرید😐😐 شاید اصن من یه دنیای دیگ زندگی میکنم 😂 همه چی تو نینی سایت گرونه چرا

عزیزم مارک و منطقه زندگی و شهر زندگی هر جنسی فرق میکنه

مثلا من تو اهواز مرغ کیلو ۳۲ و ۷۰۰ دیدم ولی بچه های تبریز تا ۴۰ تومن هم خریدن

یا اینکه من میوه از مرکز  شهر کیلویی۷ تومن درجه دو و سه میخرم اما تو محله مامانم اینا درجه ۱ کیلویی ۳۰

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
اخ گفتی خواهرم اینا دارن خونه میسازن ستون و سقف زدن ۳۰۰خرج برداشت کلا خالی شدن

ما خونمون تنها عیبش اینه دور پارکینگش دیوار نداره ٨ واحدی هستیم حالا الان میخوان دیوار بکشن حساب کردن هرواحدی ٧ میلیون باید بدن 

بقول شوهرم با این درامدهایی ک داریم ٧ تومن از کجا بیاریم ٢ تا هم بچه کوچیک دارم که خرج روزانشون زیر ١٠٠نیست

این کاربری سوم منه دیگه خطی ندارم که عضو بشم دوتا دیگه سر هیچ و پوچ ترکید شب خوابیدم صبح دیدم نیست امیدوارم باز نترکم😐😐😐هرانکس نان دهد دندان دهدیکمی غیر باوره ولی چه کنیم باید خودمنو گول بزنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما همین امشب خیار و گوجه و انار و سیر و سیب زمینی و سیب خریدیم. شد 110تومن. اخه 750????

نمیدونم کجا زندگی می کنین، ما تبریزیم تازه طرف دو سه تومن هم تخفیف داد برا هر کدوم

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2731
میوه رو چیکار کنیم ما دو نفریم هفته ای ۵۰۰ واسه میوه و سبزی میره

واای خدا مگه کجایین شما؟

چرا اینقددد گرونه

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
2740
یا خدا..مرغی ک تا ۴ماه پیش کیلویی۸هزار بود...

نه ۱۸ بود 😂

ما قبلت برای دورهمی دونگ میدادیم نفری ۵۰ پنج نفر بودیم همه چی میخریدیم جوجه.انرژی زا. حله حوله و.... 

الان نفری دویست میخوایم بزاریم😐

عجب بابا عجب
بعضیا تازگیا شاید نرفتن عین ما خرید واسه همین باور نمیکنن، من خودمم باور نمیکنم اون همه پول فقط دو س ...

عزیزم  خیلی گرون بت فروختن والله ما اینجا گوجه رسید به دروازه الان دو روزه گوجه شده سه تومان خیار چهار 

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 
نه بابا خارج ازایران که نیستید دیگه چه خبره دوتا مرغ هفته پیش ۱۷۰ مشهد این خبرانیست

مرغ پیش ما 33 بود و ما نمیخریممم

میگو کیلو 25 میخریم خیلیم برامون مفیدترره

خخخخ

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین