2733
2739
عنوان

خیانت

1990 بازدید | 105 پست

سلام دوستان من کاربر قدیمیم این کاربریو برا که کسی نشناسم ایجاد کردم خدا شاهده حرفام همه راسته

من دوماه پیش متوجه شدم ک شوهرم با زن صابکارش قرار خونه گذاشتن و کلی قربون صدقه زنه رفته بود دقیقا روز تولدش اسکرین شات از پیاماشون گرفتم و برا خودم فرستادم

تصمیم ب طلاق گرفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

لعنت ب هردوشون

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..
2738

من 22 سالمه شش ساله ازدواج کردم تو شونزده سالگی

قبلا هم دیدم تو عقد چت میکنه با دونفر سرکاری و اینا بود بخشیدن سنم کم بود از اول ساده بودم

یبار گردنش کبود بود جدی نگرفتم

همش فیلم های بد میدید یکسره داستان های ناجور میدید

یکبارم ک تو گوشیش دیدم ب زنداداشش ک یه پسر 8 ساله داره گفته بود میشه صمیمی بشیم باهات درد و دل کنم و ب جای زنداداش اسمتو صدا بزنم و بین خودمون بمونه و اینا حتی براش شارز فرستاده بود

و ازش پرسیده بود ک امشب شوهرت نیس شیفته پس شب جمعه نداری و اینا ک زنداداشش خیلی سنگین جوابشو داده بود و گفته بود گوشیم دسته شوهرمه و دیگه شوهرم بش پیام نداد

اما من بازم گفتم سو تفاهمه حتی ب روش نیاوردم گفتم تهمت نزدم اینم از بچگیم بود حتی ب روش نیاوردم

2706