2733
2739
عنوان

عجیب ترین رسم و رسومات عروسی که تا حالا دیدید...

| مشاهده متن کامل بحث + 1164 بازدید | 42 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه عروسی رفته بودیم.عردسو نشوندن وسط اتاق رو صندلی زیر صندلی یه کاسه اب گذاشتن دورش رقصیدن.بعدم ابو نمیدونم بردن چکار کردن.من ندیدع بودم تا حالا.

یه چیز دیگه عروس رفت تو مردونه لباسای دامادو پوشوند مثل پیراهن و کت و کروات

2731
خانواده شوهرم هرچی ما میگفتیم مراسم شبه زشته شام ندیم میگفتن نه مارسم شام نداریم واقعا اینجور ...

په دیگه مردم دعوت میکردن و گرسنه راهی خونه شون میکردن ؟؟!! چه عجیب ، ما اگه به یه نفر هم غذا نرسه تو عروسی غوغا میشه طرفو نگه میدارن تا براش غذا بگیرن

این که عروس روز بعد عروسی واسه کل خانواده شوهر شیرینی بپزه

چهارمین کاربری، دوست عزیز روان پریشی که انگشت بی صاحاب بی قرار داری هی گزارش میزنی، اره دقیقا با خودتم، روزی سه وعده تپاله گاو بردار بریز رو سرت بدبخت، با تچکر😐
2738
په دیگه مردم دعوت میکردن و گرسنه راهی خونه شون میکردن ؟؟!! چه عجیب ، ما اگه به یه نفر هم غذا نرسه تو ...

دقیقا ماهمینجوری هستیم

.

منم اول فکر کردم خانواده شوهرم نمیخوان شام بدن اینجوری میگن ولی واقعا رسم شام دادن ندارن

دوستان اینجا کسی هست که رسمشون این باشه تو بله برون گوشواره بندازن گوش عروس؟

من یه منتظرم... منتظر حل شدن مشکلم. خدایا خسته ام از صدا زدن های بی جواب. نذار رو به تباهی برم. 12 سال گذشت و من همچنان منتظر. خدایا رحمتتو ازم دریغ نکن.به دلم افتاده این روزا حاجت روا میشم.  خدا جونم دلم مثل سیر و سرکه می جوشه کمکم کن .میشه لطفا برای حل شدن مشکلم صلوات بفرستین؟هر کی واسم دعا کنه الهی که حاجت روا شه.
په دیگه مردم دعوت میکردن و گرسنه راهی خونه شون میکردن ؟؟!! چه عجیب ، ما اگه به یه نفر هم غذا نرسه تو ...

ناگفته نمونه هیچی رو هیچیش نمیدونن 

چقدر ازدواج دوشهر مختلف سخته

اختلاف فرهنگی بیداد میکنه

2706