2733
2739
عنوان

حاضر جوابی برای یکی که بهت بی ادبی میکنه همش

| مشاهده متن کامل بحث + 7213 بازدید | 35 پست
نه ازم بزرگتره نمیتونم اینطوری بگم

اونی ک بهت میگه کثیف دیگ این چیزا حالیش نیس بگو خوشم نمیاو از اسمی ک گذاشتی روم

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو کثیف دهن توعه ک هر عنی ازش میاد بیرون

یا خدا حاجی پشمام!😂

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
اونی ک بهت میگه کثیف دیگ این چیزا حالیش نیس بگو خوشم نمیاو از اسمی ک گذاشتی روم

بگو فک نکنم لیاقتم این باشه 

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2728
اینطوری بگم دیگه میره میگه وای فلان فیسان تو فامیل ابروم میره یه چیز مودبانه و باادب ولی خب دندون شک ...

بدرک ک میرع واقعا اجازع میدی تو هر چی بگ بعد میترسی ک اون ی برع و فلان 

بگو خی کثیفم چرا دورمی 

کثیفارو دوس داری؟

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
زشته ولی خب دیگه طاقتم طاق شده

عزیزم کرم از خودته پس.این دوستان هرچی میگن شما میگی نه نمیشه.۳۰سال هم ازت بزرگتر بیخود میکنه توهین کنه.اعتماد به نفس نداری که قبول میکنی بهت توهین کنن.یکی به من تو بگه جرررررش میدم.حالا میخواد عموم باشه یا عمم

2738

سکوووت بهترییین پاسخه... ادم بی ادب ارزش هیچ جوابی حتی بددهنی رو نداره بخدا

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
عزیزم کرم از خودته پس.این دوستان هرچی میگن شما میگی نه نمیشه.۳۰سال هم ازت بزرگتر بیخود میکنه توهین ک ...

نگاه شمام غلطه.. یعنی چی یکی بگه تو .... میکنم و بل میکنم.. گاهی وقتا احترام ایجاب میکنه ادم تحمل کنه.. اما در برابر توهین کننده بنظرم بهترین جواب سکوته

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
هی میگه تو کثیفی  تو فلانی تو لاغری الان بهم پیام داده کثیف اسممو اینطوری صدا میزنه انقدر بدم ...

گف کثیف بگو‌فلانی بم گف ط ج...ه ی

بگو ط کثیف بودن ب ط و خانوادت نمیرسم یا بگو ریدم ط تربیتت 

گف لاغری بگو میخام ببینم گو خورم کیه 

و یسری چی دیه بگم میترکم🍫🍓

میوو
2706