2737
2734
عنوان

حس میکنم عمرم حروم شده...

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 31 پست
گرافیک 

طراحی چهره این روزا خیلی طرفدار داره چند تا طرح بکش یه پیج اینستا بزن و تبلیغ کن

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس
اول از همه ب كاراي خونه برس تميزي اولويته چون روحيه رو شاااد ميكنه بعد ب زندگيت برس ب خودت مو رن ...

وای تمیزی خونه رو نگم برات. شوهرم کلافه شده بیچاره. دست و دلم به کار نمیره... افسردگی دارم 

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بجگیت چی شده ؟

بخوام داستانشو بگم خون گریه میکنین برام

از ۶ سالگیم که پدرمو از دست دادم زجر کشیدم تا ۲۰ سالگیم

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  

دو تا راه بیشتر نداری

یا تا اخر همین راهی رو ک گرفتی پیش ببری یا سعی کنی حال خودتو با چیزای ساده خوب کنی. درک میکنم حس مفید نبود خیلی بد ولی ی هنری یاد بگیر. کتاب بخون اطلاعاتت بره بالا اعتماد ب نفست بیشتر میشه. ی کلاس برو خودتو سرگرم کن

2731
گلم تازه اول جوونیته از یه جایی شروع کن مثلا اول خونتو مرتب کن.برا خودت کارای دیگه درنظر بگیر مثلا ز ...

ای خدا... اضافه وزن دارم.‌ یه ذره اراده ورزش ندارم.‌رژیم شروع کردم چن روزه ایشالله که جواب بده‌ . چون اضافه وزنم روحیمو نابود تر کرده

طراحی چهره این روزا خیلی طرفدار داره چند تا طرح بکش یه پیج اینستا بزن و تبلیغ کن

پیج فروش انلاین میخوام بزنم.‌لباس یا بدلیجات... ایشالله که روحیم بهتر شه سرگرم بشم

متاهلی اسی؟؟ حرفمو پس می گیرم😂😂

اره متاهلم.. چرا حرفتو پس میگیری؟؟؟

2740
پیج فروش انلاین میخوام بزنم.‌لباس یا بدلیجات... ایشالله که روحیم بهتر شه سرگرم بشم

خیلی تاثیر داره. منم راکد باشم همین روحیات میاد سراغم .بالاخره از یه جا باید شروع کنی خب الان شروع کن سرت که گرم بشه از فکرش بیرون میای

بندگی کن تا که سلطانت کنند /تن رها کن تا همه جانت کنند .خداجونم بهم توفیق بندگی خودت رو بده همین و بس
دو تا راه بیشتر نداری یا تا اخر همین راهی رو ک گرفتی پیش ببری یا سعی کنی حال خودتو با چیزای ساده خو ...

زبان ثبت نام کردم ولش کردم. انلاین شاپ راه انداختم زیاد بهش نمیرسم. اخه ادم انقدر بی اراده؟؟ کتاب میخونم ولی

گرافیک 

برگاااام گرافیک مضخرفه 

اون دیگ از تنبلی خودته پس خودت مقصری گلم 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
برگاااام گرافیک مضخرفه  اون دیگ از تنبلی خودته پس خودت مقصری گلم

بازار کار نداره عزیزم 

بازار کار نداره عزیزم 

ببین گلم من نصفه دوستام گرافیک بودن نصفیشون نقاشی 

الان همههه شون ی جایی مشغول بکارن 

یکیشون طراحی آرم میکنه (حتی کار از کشورای خارجی) 

س تاشون باهم اموزشگاه زدن 

یکیشون تو مهد 

یکیشون تو کانون

یکیشون عکاسی میکنه و فتوشاپ 

خودت باید موقعیت کارو فراهم کنی 

درضمن تمامه اینا مدرکشون دیپلمه و در حال گرفتن مدرک کاردانی و کارشناسی ان 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)
2706