2703
2553
عنوان

حس میکنم عمرم حروم شده...

317 بازدید | 31 پست

چندماه دیگه ۲۵ ساله میشم... 

متاهلم. یه رشته مزخرف خوندم که اصلا کار براش نیست. 

کار ازاد میخواستم شروع کنم که خورد به کرونا..

افسردگی دارم بخاطر بچگی مزخرفی که داشتم . تنبلم. به کارای خونم نمیرسم... 

خیلی انرژی منفی میدم کلا... واقعا خسته شدم از این وضع

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  

۸۰ درصد خانومای ایرانی عین توعن غصه نخور

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

وای خدا کاربر نی نی سایت بهم درخواست دوستی داده 🥺🥺🥺🥺همیشه هم لایکم میکنه 

ببخش اسی بابت پست 

زومبا کار میکنم 🤸‍♀️ همه جور رقصی بلدم 💃 کیک پزیم عالیه 🎂 خیاط آیندم  👗 زبان بدن بلدم 👀👅  اشپزیم زبانزد👩‍🍳و خونه داریم و همسرداریم در جه یک🧚‍♀️ پر از انرژی مثبت ،پر از شادی ، همیشه خنده رو لبامه  و میخندم ،تو خونمون همیشه با صدای بلند اهنگ های رقصی و شاد میزارم 🎶📣 با شوهر جانم زندگیمون خوشه ، شادی ، خنده ،هیجان داریم . عاشق همیم هر چی بشه پشت همیم . هر دومون یه زوج بی نظیریم عاشقتم چش رنگی 💚 💑💑 تا حالا به هر چی خواستم رسیدم چون تو کنارم بودی ن جلوم 😉😍 هردومون عاشق موتور سنگینیم 🏍 😘😃😄 من کنارت ارامش و آسایش دارم ☺️🙂 من خوشبختم خوشبخت 😄😀😍❤🧘‍♀️
2720
2714

منم دقیقا حس تورو دارم ی ازدواج اشتباه ی رشته افتضاح

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

۲۳سالمه ازدواجم نکردم شرایطازدواجم نداریم من و عشقم 

با نمره کارآموزی ۱۹و سابقه۲۲۰ساعت کاری تو شرکت نفت اهواز اخراج شدم و بیکارم به دلیل اینکه نفت تحریمه و خودشونم اضافن بچگیمم بخاطر فوت پدرم خیلی سخت بوده ولی امید دارم ک اینجوری نمیمونه 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

گلم تازه اول جوونیته از یه جایی شروع کن مثلا اول خونتو مرتب کن.برا خودت کارای دیگه درنظر بگیر مثلا زبان بخون کتاب بخون که بعد از کرونا از این شرایط استفاده کرده باشی.ورزش کن یه وقتایی برقص صبح سعی کن زودتر بیدارشی.اینارو من میگم که تا لنگ ظهر میخابیدم به کارامم نمیرسیدم وحالم از همه چی بهم میخورد

به خودت کمک کن و از نقش قربانی بیرون بیا

خیلیییی سخته..‌ وای چقدر کتابای انگیزشی میخونم. به یکیش عمل کنم زندگیم دگرگون میشه ولی خیلی سخته

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  
2706