2733
2739
عنوان

چطوری بهش بگم واقعا اینکارش اذیتم میکنه😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 47 پست
برا من چرا بخره؟؟؟😐😐😐خودش هی سفارش میده اینستا و میره بازار میخره

اگه واقعاااا رفیقت بود و به قول خودت مثل خواهر بودین برا تو هم در حدی که تو دلت نباشه میخره وقتی توان مالیش هم داره😡😡😡😡 پس هی نگو مث خواهریم🤬

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه چیزی بهت بگم؟ 

آدمایی که معمولا تو زندگیشون یه کمبودی دارن 

اینجوری خودشون رو با خرید  مشغول میکنن 

عین کسایی که پرخوری عصبی دارن ..  

اینم همینجوریه 

قشنگم غصه نخور 

ایشالا بتونی بری سرکار از اینا بهترشو واسه خودت بخری 😍😍🌱 خدا پدرتو سالم نگه داره  💜 

تو بهشتی از جهنم بسآز ..
2731

بنظرم داره باهات یجورایی رقابت میکنه و میخاد بگه نگا من چقد دارم تو نداری اگه واقعا صمیمی بود  میدونست تو چیزی نخریذی ک نشون بذی دیگه اینکارو نمیکرد یا حداقل واسه توهم میخرید بنظرم دخترعموت خیلی بیشعوره

منم چونپدرم فوت کرد خیلی از بقیه دخترای فامیل از لحاظمالی عقب افتادم اما نمیشه رابطه رو قطع کرد وازداشته هاشون خوشحال میشم ته دلم دوس دارم مث اونا باشما ولی خب میگم‌هرکی و زندگیش هم مالی هم مهرپدری گاهی ب چشمم میاد ازشون 

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
2738
۲۰ چرا ماهم وضعمون خوبه درحد خودمون منم براخودم خیلی چیزا میخرم اما دربرابر اون هیچه. هرهفته کلی چی ...

واااای اینجور که گفتی منم قلبم درد گرف😢 فقطط یبار میپوشه🤪 پستش کنه برا من 🤪

ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،.  اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن  ، اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن..  دردی که انسان را به سکوت وامیدارد،بسیار سنگین تر از دردیست که انسان را به فریادوامیدارد... انسانها به فریاد هم میرسند، نه به سکوت هم...!        
اها اونجوری  اره واقعااا سخته  مخصوصااا من که عاشق لبااااسم ولی من جای تو باشم ...

فکر میکنی اسونه تمام این سال ها براش خوشحال شدم اما وقتی میرفت غم‌عالم میومد تو دلم خب منم میخواستم دله دیگه

کاملا حق داری ولی خب مثلا منم این مدلیم خوب میخرم ولی نه مثل بعضی دوستا و اقوام بعد یمدت با خودم فکر کردم دیدم این مدلی رو بیشتر دوست دارم که کم بخرم و زیاد بپوشم تا خرید برام اعتیاد نشه و زمانی که لازم دارم بخرم اینطوری کیفش برام بیشتره بنظرم روی سبک زندگیت و خودت کار کن باور کن بهتره فکر نکن زیاد خریدن خوبه

من خودم نمیتونم همچین حرفی و بزنم بنظرم شخصیتم خورد میشه، عزیزم همیشه از داشته هات لذت ببر و قانع باش مخصوصا شما که میگی شرایطمون خوبه همه که وضع مالیشون توپ نیس   

اخه تا کی ؟میفهمه ناراحت میشه نمیدونه دلیلش اینه نمیتونمم بهش توضیح بدم غرورم نمیزاره

وقتی چیزی میخره میاره خیلی دقت نکن بحث عوض کن وقتی نشونت میدم بگو مبارکه خوشگله تموم سریع بحث عوض کن بروچایی بیار

سلام به هرچیزی که به وقتش می آید..خدایاشکرت..💚
2706