2733
2734
عنوان

رابطه

566 بازدید | 32 پست

سلام 

دوستان من 30سالمه که عاشق یه خانمی شدم که قبلاً یه عشقی داشته و الان دو سال هست که از هم جدا شدن ولی هنوز دوسش داره من هم خیلی عاشقشم و واقعا دوسش دارم .هیچی براش کم نزاشتم و نمی‌زارم و محبت هم هر چقدر بگید میکنم و حواسم بهش هست ولی بعضی وقتا دلش میگیره نمی‌دونم باید چکار کنم9؟؟فکرش پیش من نیست ؟میخوام کمکم کنین بتونم بدستش بیارم می‌خوام اونم مثل من عاشقم باشه.امشب بهم گفت حالم خوب نیست حوصله ای اس دادن ندارم بهم گفت صبح اس میدم .هر کاری کردم که اس بده میگه ولم کن حوصله ندارم.تو رو خدا کمکم کنین دارم دیوونه میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خوشبحالش...

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
2731

تا وقتی اون خانمم نتونه عشق گذشتشو فراموش کنه باهاش ازدواج نکنید چون زندگی براتون زندگی نمیشه هردو عذاب میکشین

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

شاید شما رو دوست داشته باشه ولی عشقشو فراموش نکرده

عشق اول هیچ وقت هیچ وقت هیچ وقت فراموش نمیشه

گر نشان زندگی جنبندگی است ، خار در صحرا سراسر زندگی است ، هم جُعل زنده است و هم پروانه لیک ، فرق ها از زندگی تا زندگی است .
2738

ادم ی بار عاشق میشه

اونم ی بارشو عاشق شده دیگ

زوری ک نیس💔

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

ارومش کن 

همراهش باش 

بعضی وختام ازش دور شو بش فرصت بده

همانا بدانیدو اگاه باشید دروغ بگین و تاپیک سرکاری بزنید دروغتونو در میارم خیط میشین😌😏     دکترای حس ششم دارم از دانشگاه اکسفورد ...ولی سوال حس ششمی نپرسین ترو جدتون.... برا حاجتم سوره بقره میخونی؟😐😪                 
2706