2733
2739
عنوان

یعنی این خیانته؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سوال دارم ازشما 

شما به کاره دوست پسرت میگی خیانت مگه اون به شما تعهد داده یا جایی رو امضا کرده هرچند زبونی بگه من دوست دارم قصدم جدیه ولی بازم دوسته 

پس وقتی رفت نه با یه نفر بلکه با ده نفر دیگه نگو بنظرتون خیانته یان

امروزه مرده مردش که شوهره ادم وتعهدم داده  خیانت میکنه چه برس به یه ادم غربیه که ادم اسمشو میززاره دوست پسر

2728
نیس  ولی غافل نشو که هرچیزی از هرکسی بر میاد

غافل نیستم برای رابطمون خیلی زحمت کشیدیم خیلی وقتا خسته شدم از وضعیتمون گفتم برو مونده کنارم خانوادش مخالف منن مونده باهام با شرایطم کنار میاد.بابام کلی حرف بارش کرده مونده فکر نمیکنم چیزی باشه...پسورد گوشیش دستمه اگ بود پاک میکرد یا جلوم گوشی نمیگرف دست

یه سوال دارم ازشما  شما به کاره دوست پسرت میگی خیانت مگه اون به شما تعهد داده یا جایی رو امضا ...

خب منم یه سوال دارم..ما انسانیم وقتی حالا چ دوس میشیم چ قرارداد کاری داریم چ ازدواج میکنیم تهعد میدیم با قلبمون با وجدانمون که خیانت نکنیم ..مگ جتما باید یه تیکه کاغذ امضا کنیم یا ترس از مهریه و بی ابرویی باشه که تعهد داشته باشیم؟؟انسان اگ وحدان داشته باشه اگ تعهد بفهمه چ دوس باشه چه ازدواج کرده باشه براش فرقی نداره خودشو مسئول میدونه دراقبال شریک عاطفیش

دختزه رو گذاشته رو نیمکت ذخیره

یه شهر دیگس دختره..تو شهرخودمون پره دخترای رنگ و وارنگه...میدونم اهل دختر بازی نیس وگرن براش کاری نداشت با خاستگاری ک کرد ازم و پدرمم کلی دعوا کرد باهاش و بی احترامی کرد ترکم کنه

2740
یه شهر دیگس دختره..تو شهرخودمون پره دخترای رنگ و وارنگه...میدونم اهل دختر بازی نیس وگرن براش کاری ند ...

بالاخره زمان همه چیو مشخص میکنه. ادمها همیشه از اونجایی که فکرشو نمیکنن ضربه میخورن

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
خب منم یه سوال دارم..ما انسانیم وقتی حالا چ دوس میشیم چ قرارداد کاری داریم چ ازدواج میکنیم تهعد میدی ...

خب دیگه شما خودت جواب خودت رو دادی به طرفت نگاکن ببین وجدان داره یا ن 

صرفا منظورم شما نیس روزانه هزار مدل تاپیک اینجوری میبینم نه فقط پسرا ایجورین بعضی دخترام هروز با یکی هستن ادم که زندگیش یه بار مصرف نیست که هردفعه با یکی باشه اگه تعهد وجوداشته باشه وطرف مقابل هم به قول خوده شما وجدان داشته باشه یه رابطه هیچوقت با شکست عشقی و خدشه دارشدن روح ادم منجربه نمیشه همین کاغذی که شما میگی میدونی چقد محدویتهارو واسه ادمای تنوع طلب وهوسران ایجاد میکنه حرف من این 

خب دیگه شما خودت جواب خودت رو دادی به طرفت نگاکن ببین وجدان داره یا ن  صرفا منظورم شما نیس روز ...

من ادمیم که توی رابطم توی کارم توی همه چی وجدان دارم تعهد دارم طرفمم مثه خودمه شاید یه جاهایی بلغزیم ولی بازم حواسمون هس شاید ما خیلی ببشتر از زن و شوهرها بهم تعهد داشته باشیم...اگ تعهد مرد و زن فقت به کاغذ هس بلاخره یه روز ترسشون میریزه و دنبال کار خودشون میرن تا وقتی عشق و علاقه محبت درک متقابل و احساس امنیت نداشته باشی توی یه رابطه یا زندگی نمیشه گف خیانت ایجاد نمیشه.اگ اینا باشه و بازم خیانت کنن خب اون دیگ یه بیماره و باید درمان بشه

من ادمیم که توی رابطم توی کارم توی همه چی وجدان دارم تعهد دارم طرفمم مثه خودمه شاید یه جاهایی بلغزیم ...

من  کلی دارم میگم صرفا منظورم شما نیس 

اگه ادما تعهدی به  طرف مقابل نداشته باشه وصرفا با دلخوشی به وجدان جلو برن ورابطشون به جای خطم نشه میگه

توهم نباششی بقیه هستن این نظرمن

اگه مخالف هستید میتونید ریپلای نکنید