2726
عنوان

یعنی این خیانته؟؟

257 بازدید | 28 پست

دوس پسرم یکی از وخترای دانشگاهشو فالو میکنه...بعد دختره گفته ایدیتو بده اینم داده و فالو کردن همو خیلی حساس شدم رو دختره ..امروز گوشیشو گرفتم دایکرتشو نگا کردم دیدم دوتا کلیپ خنده دار برا هم فرستادن بعدش دختره استوری گذاشته از خودش دوس پسرم نوشته بابا جذاب😉دختره ام❤💋😍اینارو فرستاده بهش گفتم یعنی چی اینکارا بدم میاد هرچی حد و اندازه خودشو داره گف واقعا به قصد نبوده و منظوری نداشته.اینم بگم کلا اخلاقی نداره ک بخواد با دخترا صمیمی شه بار اولی بود ک دیدم هچمین چیزی ازش منم رو عکساش تگ کرده و امروزم استوری گذاشت ..دختره ام اصن یه شهر دیگس ولی من خیلی حساس شدم😭😭بنظرتون چیزی هس یا نه؟

اب نمک؟

کلیک کنید تاپیک عکس قبل و بعد عملم با نیک تبار  بینیم که فرم نداره و اخلاق و شرافت کاری خودش و منشیش صفره شما گول نخورید مثل من هیچی سخت تر از گیر افتادن تو جایی که بهش تعلق نداری نیست :)  اگر همه مثل هم فکر کنند در حقیقت هیچکس فکر نمیکند #فمینیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

جلوشو بگیر ک بیشتر از این جلو نرن😑

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

دختزه رو گذاشته رو نیمکت ذخیره

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
اخه میشناسمش همیچن ادمی نیست..دختره ام یه شهر دیگس این منو ددروز نبینه قاطی میکنه چ برسه ب اینکه با ...

خب میدونی پس چرا میپرسی😂

مال۱نفر باش،💚نه خاطره مبهم در ذهن ۱۰۰نفر😊اگه با نظرات من مخالفی ریپ نزن دوست عزیز حال و حوصله آن چنان ندارم که جواب تورو بدم مرسی اه😑
معلومه که هست سرت رو‌ زیر  بزف نکن

اخه میتونه راحت ازم جداشه...ما برای اینکه باهم باشبم خیلی سختی کشیدیم با بابام دعوا کرده خاستگاری اومده برخلاف خانوادش ک گفتن دور منو خط بکش بارم با منه..

2706