2737
2739
عنوان

چیکارکنم ورم بارداری نگیرم؟؟

1272 بازدید | 22 پست

بچه ها من زیاد نمک نمیخورم ولی دوغ زباد میخورم چون قرص کلسیمم نمیخورم دوغ رو هم هوس میکنم زیاد میخورم ولی بخاطر شوری دوغ میترسم ورم بیارم .اگه ورم بیارم چقدر بعده بارداری ورمم میخوابه اصلا میخوابه؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
قبل غذا و بعد غذا نمک دریا بخور یکمی.  نمک دریا استفاده کن کلا توی غذاهات.

تاثیر داره؟؟؟یعنی بجای نمک غذا نمک دریا استفاده کنم یاهمینجوری  تو مواقع عادی یه ذره به عنوان درمان بخورم؟

برنج و ماکارونی اینا که ورم نمیارن فقط چاق میکنن .هرچند من برنج زیاد نمیخورم بخاطر ویارم

چرا عزیرم ورم میارن وزنتم زیاد میکنه.بجاش خرما .سبزیجات.میوه.تخم مرغ آب پز.میگو.تنقلات مثل بادام و پسته.از میوه ها هم سیب و انار زیاد بخور.فست فود.نوشابه.کیک و آبمیوه کارخونه ای اینارم نخور

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤
تاثیر داره؟؟؟یعنی بجای نمک غذا نمک دریا استفاده کنم یاهمینجوری  تو مواقع عادی یه ذره به عنوان د ...

عزیزم چون مشکل کلیه داری سعی کن زیاد نمک نخوری.بجای قرص کلسیم از شیر و ماست و کشک استفاده کن دوغ هم نمک داره

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

اینا ارثیه

من ذره ای ورم نکردم هممه چی هم میخوردم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چرا عزیرم ورم میارن وزنتم زیاد میکنه.بجاش خرما .سبزیجات.میوه.تخم مرغ آب پز.میگو.تنقلات مثل بادام و پ ...

میدونی من کلا کم اشتها شدم اصلا زیاد نمیخورم برنج که اصلا نمیخورم . فقط درحد چندقاشق که گشنگیم برطرف بشه .کلا غدام کمه. سبزیجات اینا میخورم اره

عزیزم چون مشکل کلیه داری سعی کن زیاد نمک نخوری.بجای قرص کلسیم از شیر و ماست و کشک استفاده کن دوغ هم ...

عاشق دوغم 😞روزی یک یا دو لیوان شیر میخورم  ولی ۳ لیوان دوغ رو حتما باید بخورم

2706