2733
2739
عنوان

من اگه ۳۶ میلیون پول کالسکه داشتم اینجا نبودم!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1328 بازدید | 94 پست
انقد ضخیم ضخیم نکنید  اح مرسی    

آخه هم ضخیمه هم اوضاع وخیمه 😂😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حالا خواهرم شما هم به خودت نگیر،کالسکه ۳۶میلیونی رو که برا منو،شما نزاشتن که، برا اونایی گذاشتن که ۳ ...

آخه اکثر اونهایی که تو این سایتن مثل من بدبخت بیچارند که میاند اینجا درد و دل هاشون می گن!!!  تو این سایت چیکار دارند بیاند!!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
به نظر من‌ک اصلا کالسکه نیاز نیست  اونم چ برسه ۳۰ ۴۰ میلیونی اصلا کاربم به وضع مالی ندارم

آره بابا وقتی 40 ملیون پول بی زبون اضافه داشته باشیم که بخای کالسکه بخری یکی میاد میگه بچتو تو کالسکه نزار بزار رو سر من من خودم هرجا بگی میبرمش فقط روزی 60 هزار به من بده

قبلا با۳۶میلیون پراید میخریدن الان کالسکه 😳

ما با ۳۶ ملیون ۲۰۶ خریدیم 🙄پرایدمونو   فروختیم   ۱۱ ملیون😐

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

الان دوباره رفتم دیجی نگاه کردم ست ۵ تکه با روروک کالسکه کیف فلان همه این ها توی دیجی زده یک میلیون و نیم 

برین یه نگاهی کنین😐😐😐

هی نگین قدم نورسیده مبارک😏😏😏تا حالا بیست بار اومدم تعلیق شدم 😏😏😏
2738
آخه اکثر اونهایی که تو این سایتن مثل من بدبخت بیچارند که میاند اینجا درد و دل هاشون می گن!!!  ت ...

آره خدایی یکی اومده بود میگفت شوهرم کارخونه داره ماهی 600 ملیون درآمد داره اون وقت تاپیکای قبلیش زده بود گوشی A10 دارم اونم خراب شده چه خاکی تو سرم بریزم

ما با ۳۶ ملیون ۲۰۶ خریدیم 🙄پرایدمونو   فروختیم   ۱۱ ملیون😐

خاکتوسرم ک اون موقع بچه بودم وگرنه میچسبیدم ب پراید بابا نمیذاشتم بفروشنش😂خاکتوسرم ک‌مال این دورم😂ن‌من جهازدارم نه اون‌پس اندازوماشین بعد میگن چرا جوانان فساد میکنن 😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🥀 سابقه پنج بار تعلیقی😕اگه با نظرم مخالفی یه نفس عمیق بکش بعد تایپ کن منم جواب دندون شکن دارم اما میترسم جای دندون ،دل بشکنه پس جواب نمیدم🙏🏻💙
ببین خیلی پولدار هم داریم  چند وقت پیش اخبار میگفت ی سری اومده بودن از دستفروش ساعت خریده بودن ...

خوبشون شد ،چ لزومیه ساعت یک میلیاردی بخرن برن به نیازمنداکمک کنن براخودشونم ثواب داره

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
2706