2733
2739

داروسازی خیلییییی خوبههه🤤🤤🤤🤤🤤

مدتهاست تصمیم گرفتم،،،هروقت از کسی رنجیدم یا دلم رو شکست،،، به یاد روزی باشم که ممکنه هرگز در زندگیم نباشه،،، اون روز رو مرور میکنم،،، انقدر، که نبودنش رو باور میکنم،،،بعد تو ذهنم براش غمگین میشم،،، و شاید یک عزاداری ذهنی،،، و بعد ارزو میکنم کاش بود و ازش میگذشتم،،،بعد به خودم میگم حالا اون هست پس ببخش و فراموش کن،،، از بخششم شاد میشم و از بودن اون شادتر،،، به همین راحتی،،، این فرمول جدید ارامش من است🌸🌈

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مسلما داروسازی...

دکترای حرفه ایه...پرستیژ خیلی بالاتری داره...درامد و اینده شغلی بهتری داره.

معایب: درسها و پایان نامشون بشدت سنگینه..من خودم بینایی سنجی رو به دارو ترجیح میدم ولی بنظرم مقایسه ی حسابداری با دارو اصلا منطقی نیس

2740

من دارو میخونم، قبولی که سخته حالا بعد قبولی هم درس ها خیلی سنگینه  در ضمن نباید انتظار درآمد نجومی داشته باشی چون اولا داروخانه زدن سرمایه زیادی می‌خواد و ثانیا به سختی مجوز میدن ،البته میتونی تو کارخانه های داروسازی و مرکز تحقیقات و...هم کار کنی ولی خب اکثرا همه جذب داروخانه میشن، میتونی تخصص هم بخونی و هیئت علمی بشی ولی خب جذب هیئت علمی هم کمه

من دارو میخونم، قبولی که سخته حالا بعد قبولی هم درس ها خیلی سنگینه  در ضمن نباید انتظار درآمد ن ...

اگه بخوای درآمد نجومی داشته باشی باید چی بخونی ؟

البته من همون سر کار خودمو میرم 

یه کنکوری داریم اینو برای اون میپرسم 

اگه بخوای درآمد نجومی داشته باشی باید چی بخونی ؟ البته من همون سر کار خودمو میرم  یه کنکوری د ...

تا جایی که من میدونم، دندونپزشکی ، مامایی هم میگن درآمدش خوبه. پزشکی هم در صورت خوندن تخصص

2706