2737
2734
عنوان

بیایید اینجا هر کدوم که یه چیز مفید بلدیمو بهم یاد بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1736 بازدید | 126 پست
من وسواسي خونه ام سوال در مورد تميزي داشتيد بپرسيد، راستي خوشتيپا بگن چيكار كنيم خوشتيپ باشيم 

هیچوقت لباس  خیییییلی تنگ یا خیییییلی گشاد نپوشید 

همیشه عطر ملایم داشته باشید و سعی کنید همیشه از یه عطر استفاده کنید تا نزدیکانتون وقتی نبودید بوی شما رو بشناسند

یه صلوات با دل. پاکت برای برطرف شدن مشکلاتم بفرست . این کاربری مال دو نفره منو دوستم 🤗🤗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من نمیدونم شیشه ی تی وی رو چه جوری تمیز کنم   هر وقت تمیز کردم با اینکه پارچه تمیز کشیدم اما ان ...

اول اينكه هر روز دستمال بكش نذار بمونه تا چربي بگيره بعد اينكه يه دستمال نخي بخر فقط مخصوص شيشه تلويزيون باشه به جاي ديگه نزن ( دستمال شيشه عينك عاليه) وقتي دستمالو خواستي بشوري خوب آبكشي كن نذار كف بمونه و دستمال با كف خشك بشه

2728
چدن گاز رو.چطور تمیز کنیم به جز لوله باز کن؟

من روزي دو بار تميز ميكنم ، از اول تا الان ، هر دفعه هم با ريكا ميشورم بعد خشك ميكنم ، اصلا چربي نداره ، حالا اگه براي شما چربي داره اگه چدنش اصلا تو آب و تايد بذار خيس بخوره، آب جوشه جوش

2738
با اب جوش و سیم میشورم ولی دوبار در روز واقعا وقت نمیکنم با بچه و.سر کاررفتن

ميفهمم عزيزم، جمعه كه شد تو آب داغ با تايد خيس كن نيم ساعت بعدش برو سراغش بشورش و از اون به بعد حداقل بعد هر غذا درست كردن با دستمال رو بزن به آب جوش و دستمال بكش

شیر خشک.مخصوص نوزاد؟بعد چجوری باید خورد؟کل بدن چاق نمیشه؟

من دوماهه دارم استفاده میکنم قشنگ صورتم تپل شده ولی چون ورزش میکنم  فقط صورتم چاق شده . برا بچه های بالای یک سال یا دو، شماره سه تهیه کنید.

2706