2737
2734

دوستم  با  نامزدش چند ماهه عقد کردن . بالای سی هستن هر دو .  و دوست بودن با هم .

دوستم خیلی  خیلی خانوم و نجیبه  .

یه بحث خیلی اجتماعی داشتن که رسیده به این حرفا .

بحثشون این بوده که ...

نامزدش گفته :  خواهر من خواستگار خونه نمیزاره بیاد .

دوستم گفته :چرا

نامزدش میگه : چون میگه کسی رو که نشناسم نمیزارم بیاد .

دوستم گفته : اره درسته  ممم قبول دارم .منم موافق خواستگار اینا نبودم ولی خانواده م سخت قبول میکردن که بخوام تو رو بهشون معرفی کنم یعنی سنتی رو قبول داشتن .‌برای همینم من محتاط بودم توی دوستی با تو دیگ . یعنی طول کشید تا بهت اعتماد کنم .

نامزدشم‌میگه :  چقدم محتاط بودی  مثلا  !   بعدم گفته خواهرم خیلی نجیبه  یک هزارمش نیستی 😶

من دوستمو میشناسم  بیچاره خیلی خیلی با حیا و نجیبه  . اینم اولین و آخرین دوستش بود .

خیلی ناراحته و بهش برخورده ولی چیزی هم به نامزدش نگفته .

واقعا متاسفم 

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...

با این نباید ازدواج کنه وگرنه هر مشکلی تو‌خونوادش پیش بیاد میکوبه سرش

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم نتیجه اعتماد   

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2728

سطح شعورش خیلی پایین بود 

هنوز مونده بزرگ شه اون پسر

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

این تحفه ها از کجا پیدا میکنن اه

دیدی که سخت نیست... تنها بدون من؟دیدی که صبح می شود... شب ها بدون من؟این نبض زندگی... بی وقفه می زند...! فرقی نمی کند... بامن...بدون من...!دیروز گرچه سخت... امروز هم گذشت... طوری نمی شود... فردا بدون من...!
2740
این وسط تو رو سننه؟

شما چی  ؟  این وسط شما چی میخوایین؟

من بودم ازش جدا میشم 

وقتی انقدر بیشخصیته به زنی که خودش انتخاب کرده مارک نا نجیبی میچسبونه مرد زندگی نیست

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩