2737
2739
عنوان

دلم میخاد پیش شوهرم باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1791 بازدید | 67 پست

😒😒دوران عقد مزخرفه 

میشه واس سلامتی امام زمان(عج)صلوات بفرستی؟❤مرسی نازنین حاجتت روا الهی😍❤خدا وقتی نخواهد👌🏻عمر دنیا سر نخواهد شد👌🏻گلوی خشک صحرایی به باران تر نخواهد شدو تا وقتی نخواهدبرگی از کاجی نمی‌افتد.....و باغی از هجوم داس هاپر پر نخواهد شدخدا وقتی نخواهددانه ای کوچکتر از باران گلی بالا رونده مثل نیلوفر نخواهد شد...و کرم کوچکی ؛ پروانه ای زیبا نخواهد شد...خدا وقتی بخواهد غیر ممکن می‌شود ممکن...ولی وقتی نخواهدواقعا دیگر نخواهد شد.👌🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا؟خب؟

چند شبه دلم گرفته،، دلم هوای حرم کرده،، ولی گمون نکنم اقا دیگه منو بطلبه.اگه خوبی یا بدی دیدین ازم حلال کنین،، یه صلوات واسه حاجت روایی خودمو خودت:الهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم. خدایا،،چنین کن سرانجام کار،،، که تو خشنود باشی و ما رستگار...
2728
عقدیم مثلا خیر سرمون گند ترین حالتو دارم میگذرونم

حقم داری

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
من توعقدم ۳ماه یه بارنمیبینمش!معلومم نیس کی عروسی کنیم!

چرا ؟

دوستت دارم ، منو ببخش ، سپاسگزارم ، متاسفم 🤍میشه اگه امضامو دیدی یه صلوات واسه سلامتی امام زمان بفرستی ؟ ⁦❤️
2738

مزخرف ترین دوران 

عزیزم خودت بهش بگو بیاد دنبالت 

یا باهاش قرار بزار وقتای تعطیل و جمعه ها باهم باشین 

من این مدلی رفتم جلو ولی نامزدی خیلی بده بلاتکلیفی ادمو اذیت میکنه

تودلیه من 😍🤰
😒😒دوران عقد مزخرفه 

دقیقا گل گفتی

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

منم شوهرم نمیومد چند بارخودم خواستم بیاد ک اومد...بعد از اون احساس کوچیکی کردم ی روز باهاش مطرح کردم گفتم تو دلت تنگ نمیشه؟؟من چرا همش باید ازت بخوام بیای..بهم گف خجالت میکشم همینجوری سر خود بیام پیشت..میگف همش دلم میخواد بیام ولی روم نمیشه بهت بگم..دیگ از اون ب بعد همش تا ی کوشولو دلم تنگ میشه بهش میگم بیا پیشم..اونم کلی ذوق میکنه..بنظرم شماهم بهش بگو ولی با مهربونی..دعوا نکنی ی وخت

2706