2733
2739

ایشالا همتونم ب مراد دلتون برسین 

سلام عزیزان.یه چیزی از خدا میخوام ان شاء الله که اینبار خاسته مو عملی میکنه لطفا و خواهشن شمام برام دعا کنید چیزی که میخوام اتفاق بیفته زودتر ان شاء الله هرچی از خدا میخوای ن بهتون بده و ب مراد دلت ون برسین 🙏🙏🙏
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

دعا کنین مادرشوهرم.راضی بشه.و.ما مستقل بشیم

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

صلوات  برای حاجت.دلتون

اللهم عجل لولیک الفرج الهی آمین.برای سلامتی و تعجیل در ظهور مهدی فاطمه یه صلوات محمدی پسند بفرست اقارو خوشحال کن تا آقا تو نمازش دعات کنه چی از این بهتر😍🤲🏼 خدا جونم نمیدونم چطور شکرت کنم به خاطر این همه نعمت هایی که به من دادی🤲🏼 
2742

سلام استارتر عزیزم معذرت پست نامربوط میذارم

لطفا گزارش بزنین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2394695/درد-دل-دارم?postId=79064679

دور دوم تلاش برای رسیدن ب اندام ایده آل💪💪😁 وزن شروع 79😶 وزن هدف 69💪🤗 شروع رژیم جدید 13 فروردین 1403 🥰 من همون آیناز خانووووم با اراده ام معرف حضورتون هستم ک😆😆😁😁💪💪💪
2738

من خیلی محتاج دعام خیلیییییییییییییی. امتحان خیلی سختی دارم. حالمم خوش نیست بشینم درست و حسابی بخونم. دعام کنید بالای 90 بزنم. 

منم براتون دعا می کنم مهربونا. انشالله حاجت روایی همتون. 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ💖🌹

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فرجهم💖🌹

⚡🌠.Just wanna dance with stars

انشالله حاجت روا بشید برای شفای مامانم و خانوادمکه کرونا گرفتن لطفا تو ختمم شرکت کنید تا امشب فرصت دارم که تکمیل کنم 🙏💚🙏

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5426969/ختم-سوره-کوثر-هدیه-به-خانم-فاطمه-زهرا?page=1

لطفا برای خوشبختی خواهرم و آرامش و سلامتی خانوادم یک صلوات بفرستید💚💚 خدایا شکرت💚💚

انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه

انشأالله همیشه سلامتی و خوشی باشه انشأالله درد و بلا دور بشه اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

انشأالله خواهرم و من ازدواج کنیم خوشبخت و خوش نظر بشیم

انشأالله خونمون زودتر کامل بشه

الهی امین

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه

التماس دعا گلی ها💚🙏😟

یه صلوات یا حمد مهمونم کنین💚😞🙏انشأالله به چیزی که میخوام برسم😍 و همه چی زودتر حل بشه😞💚😍انشأالله همه حاجت روا بشن و همه گرفتاری ها حل بشه💚🙏 اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚😍 برای شهیدان سید مجتبی علمدار شهید سید احمد پلارک سید رضا حسینی شهید ابراهیم هادی شهید تورجی زاده شهید علیرضا کریمی و تمام شهدا صلوات بفرستین برای 14 معصوم برای محمد و آل محمد برای نرجس خاتون و سلامتی آقا امام زمان صلوات🙏💚😍اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2706