2737
2734

آره من حتی قبلش نامزدم کردم ولی نامزدیم به هم زدم  و بهش رسیدم ولی چه فایده پشیمونم 

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۱۸ سالم که بود خواهرم ازدواج کرد شوهرخواهرم یه برادر داشت خوشتیپ و خوش قیافه اولین بار که دیدمش آرزوم بود که بیاد منو بگیره ۲ سال بعد اومد خواستگاریم الان نامزدیم ولی عین سگ پشیمونم 

2738

من عاشق یکی شدم  باهاش وارد رابطه ای  نشدم یعنی میتونستم بشم ولی مطمین بودم موقت بودم چون دلش پیش دختر دیگ ای بود هی هنوزم عکساشو میرم میبینم😂😂

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
چي شد كه اينجوري شد؟؟

پیش ی نفر گفتم خیلی دوسش دارم اونم رفت بهش گفت اونم منو دوست داشته  ولی من نمیدونستم  ولی امد خواستگاریم الان عقدیم  ولی پشیمونم

مهربون میشه واسه سلامتی وظهورامام زمانت یدونه صلوات بفرستی 😍 ای که مرا خوانده ایی راه نشانم بده ❤   راستی :پرفایلم یکی از آروزهامه اگه دوست داشتی واسم دعا کن بهش برسم و کنکور سراسری فرهنگیان قبول بشم  دوست خوبم   خانم معلم آینده  👩‍🏫  قول میدم واسه دانش آموزهام ی معلم خوب و مهربون باشم❤
آره من حتی قبلش نامزدم کردم ولی نامزدیم به هم زدم  و بهش رسیدم ولی چه فایده پشیمونم

چرا

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده
۱۸ سالم که بود خواهرم ازدواج کرد شوهرخواهرم یه برادر داشت خوشتیپ و خوش قیافه اولین بار که دیدمش آرزو ...

چرا

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستین💚امیدوارم هر چی از خدا بخوایین بهتون بده
چرا

خانوادهش دخالت میکنن و خودش هم هوس بازه

2706