2737
2734

یه جوری دیگمم یه جا دیگه می شینه من ۱ ساله عروسی کردم این دوتا جاریم که اینجان خیلی با من فرق دارن من مذهبی ترم تو مراسم هاشون که دورهمی میگیرن عذاب میکشم سری اخر جاری رو گفتم اومد خونمون باهاش حرف زدم گفتم من با شما از نظر حجابی فرق دارم اصلا من تو جمع شما باشم شما هم معذب میشین ممنون میشم منو تو جمع هاتون دعوت نکنین فقط موقعی که مادر شوهر رو میگی ما هم دوست داشتی بگو چون جلوی اونا حجاب دارن الان ۲ ۳ ماهی میگذره از این موضوع منو دعوت نکرده می دونمم مهمونی داره گاهی نمونش امشب دختر عمش و جاری دیگم خونشون بودن ۳ تایی با هم اکیپن به نظرتون حرف زدن من جواب داده؟چون واقعا افسرده شدم انقد تو خودم افتادم ب شوهرمم میترسم بگم این چیزا رو

نیازی نبوده اینو بگی

عیسی به دین خود موسی به دین خود

ببخشید اینو میگم

بی حجابن جلوتون .....نمیدن که معدب بشی که

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نیازی نبوده اینو بگی عیسی به دین خود موسی به دین خود ببخشید اینو میگم بی حجابن جلوتون .....نمیدن ...

خوب وقتی زندگیم قراره خراب شه همش افسرده باشم با این حرف حداقل استرس اینو ندارم منو دعوت کنه

2706