2733
2739
عنوان

دعوا با شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 26 پست
چرا خونه بابات زندگی نمیکنی؟ تقصیر خودته هی توقع هاتو اورده پایین اونم سو استفاده میکنه اصلن از خواس ...

شهر دیگه هستن من شهر دیگه سر کارم

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روش دادی پرو شده اصلا مگه وظیفه توعه که بری سرکار یا وظیفه پدرته کمک کنه  دندش نرم میخاست زن ن ...

والا من بدبخت۶صب میرم تا همین الان

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️
بهش بگو ما دوتا قرار زندگیمونو بسازیم و رو پای خودمون وایستیم نه اینکه پدرم کمکمون کنه اگر اینطوره ا ...

صدبار گفتم میگه باید دوطرف کمک کنن همه چی گرونه

2731
والا من بدبخت۶صب میرم تا همین الان

اون چی؟

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
روش دادی پرو شده اصلا مگه وظیفه توعه که بری سرکار یا وظیفه پدرته کمک کنه  دندش نرم میخاست زن ن ...

به منچه ک گرونیه

2738
نمیشه کارتو منتقل کنی شهر خودت تو تا وقتی کنارش باشی فک نکنم ب فکر خونه باشه وقتی دور بشی شاید ب خود ...

من تنها اینجا موندن چن روز میاد میمونه میره

یخورده بیذار مسولیت شمارا کردن بگیر

بذار بره گمشه خاک تو سرم خودمو بدبخت کردم

چ خواهرشوهر مهربونی 😍😍😍😍عزیزم..اگ هنوز جهاز نخریدین ب بابات بگو پولشو بهتون بده تا خونه رهن کنید

خریدیم اکثر چیزارو 

اره خیلی خوب هستن راحتم اینجا