2410
2553
عنوان

دعوا با شوهرم

709 بازدید | 26 پست

من کارم خیلی سنگینه خورد و خسته میام ما عقد هستیم به دلایلی فعلا خونه خواهرشوهرم زندگی میکنیم هروقت میام شروع میکنه میگه من.....مقدار پول بیشتر ندارم نمیتونم خونه رهن کنم بگو باباتینا بیشتر کمک کنن منم امشب زدم به سیم اخر گفتم هرچی گرفتی نگرفتی به من ربط نداره من دارم رعایتت رو میکنم یک ساله لباس نگرفتم یک ساله نه رستوران رفتیم نه کافه نه جایی بچه ها بخدا نه کادویی خواستم نه کادویی گرفته اصلا نه تولد نه هیچی گفتم حق نداری اینجوری اعصابمو خورد کنی از سر کار میام خستم الانم اشک تو چشام جمعه جلو خواهرشوهرم نمیتونم گریه کنم

بچه ها خواهرشوهرم خیلی مهربونه مثل مادرمه نگید چرا اینجام

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

چی گف شوهرت

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
خوب گفتی رو دادی پررو شده  خواهرشوهرت شوهر نداره؟

از اول نامزدیمون هیچی نگفته بودم همه میگفتن تو چقد ارومی 

♥️من یک مدافع سلامت هستم♥️در یک بیمارستان کرونایی♥️میشه برای سلامتیم دعا کنی دوس جونی♥️

روش دادی پرو شده اصلا مگه وظیفه توعه که بری سرکار یا وظیفه پدرته کمک کنه 

دندش نرم میخاست زن نگیره حالاهم که گرفته باید مسئولیت پذیر باشه

من آن گلبرگ مغرورم که میمیرم ز بی آبی ،ولی پی شبنم نمیگردم با خفت و خاری🤠بخشیدمت برو حلالت کردم نیازی نبود کاربریتو ببندی ، برگرد ،حرفاتو باور کردم 🤚
2714

دوران عقد تو خونه خواهرشوهرت زندگی میکنی ؟ 

شما عزیزم خسته بودی وگرنه شوهرت حرفش بد نیست 

یکم اب سرد بخور  بعدا با ارامش صحبت کنین انشاء الله به نتیجه برسید 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
ببخشید عزیز شوهرا امشب چقد وحشی شدن😢😢😢😢فک کنم ویروس جدیده 

خاک بر سرم مجردی چش بود خودمو انداختم تو هچل

دوران عقد تو خونه خواهرشوهرت زندگی میکنی ؟  شما عزیزم خسته بودی وگرنه شوهرت حرفش بد نیست&nb ...

اره چون محل کارم اینجاس هنوز مستر خونه نگرفتن که بریم خونمون مجبورم انجا بمونم 

به شوهرت بگو بکم غرور داشته باش پدر من تو روتامین کنه ؟ منم که کار میکنم از چند جا میخوای بخوری

دقیقا خاک برسر من

2706