2737
2739

سلام سلام ب تک تک دوستای نی نی سایتیم

خب همونطور ک بعضی هاتون من رو میشناسید من کیک تولد خونگی درست میکنم

نمونه کارامم معمولا تو اکثر تاپیکام دیدین

دوستای خوشگلم فالو و لایک شما صد در صد وقت و هزینه ای نداره براتون اما برای کسی مثل من ک تازگی شروع کرده و نوپا هست حمایت شما دوستان تو فضای مجازی براش خیلی مهمه بنابر این اگر اینستا دارید خیلی منو خوشحال میکنید اگر فالوم کنید

zirak_fatima_cake 

ادرسمه

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 

عزیزم کجا هستی کیک بخوام چطوری میتونم ازت بخرم

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کجا هستی کیک بخوام چطوری میتونم ازت بخرم

من تهرانم خوشگلم 

باید سه روز جلو تر سفارشتان ثبت بشه و بعد میاید دره خونه تحویل میگیرید ولی ی مزیت خیلی مهم نسبت ب قنادی داره اونم اینه ک تو این حال و هوای کرونایی کار من بهداشتی و تازه تره...

دشمن زنان،زنان احمقن👊دانشگاه روانشناسی خوندم و در اینده من دکوراتور کیک میشم❤زندگیم رو با عشق ساختم،با عشق ادامش میدم💕من یک زن موفقم یک انسان قوی برای اهدافم تلاش میکنم و ب دست  میارمشون 
2731
چه عالی👏👏👏 منم خیاطم و سرویس آشپزخونه میدوزم ،خوشحال میشم از پیجم دیدن کنید ، اسم پیجم kitch_lan ...

حتما 

اسی کانال تلگرام داری؟ من اینستا ندارم قنادیا بستس من برای میخوام کاراتو ببینم سفارش بدم 

ن کانال تل ندارم خواسی درخواست دوسی بده خصوصی پیام بده شمارمو بدم برات کارامو تو تل بفرستم

من تهرانم خوشگلم  باید سه روز جلو تر سفارشتان ثبت بشه و بعد میاید دره خونه تحویل میگیرید ولی ی ...

کیکات چه قیمتیه گلم مثلا یه کیک کوچیک یه کیلویی چقد در میاد هزینه ی پستش چقدر میشه کرجم ارسال میکنید؟

میشه برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان یه صلوات بفرستین❤️لطفا لایکم نکنین لایک ندوست😒😒همسرم دنیااااااام........خدایا سایه ی آقاییمو تا همیشه بالا سر من و این زندگی نگه دار... آمین
2738
کیکات چه قیمتیه گلم مثلا یه کیک کوچیک یه کیلویی چقد در میاد هزینه ی پستش چقدر میشه کرجم ارسال میکنید ...

ن عزیزم ارسال ک نمیکنم چونکه کیک خامه ای هست اخه خراب میشه تو راه ...خودتون باید بیاید ببرید خامه ای از کیلویی ۸۰ شروع میشه ولی خب مواد خوب میزنم دیگه...