2733
2739
عنوان

شوهرم یچیزی بهم گفت دلم خیلی شکسته.

| مشاهده متن کامل بحث + 14789 بازدید | 242 پست

حرف مفت زده  

مال منم اونجوریه 

شوهرت پورن* زیاد دیده  

ای عشق... از آتش اصل و نسب داری  از تیره ی دودی  از دودمان باد آب از تو طوفان شد  خاک از تو خاکستر از بوی تو آتش در جان باد افتاد  هر قصر بی شیرین چون بیستون ویران هر کوه بی فرهاد کاهی به دست باد هفتاد پشت ما از نسل غم بودند ارث پدر ما را اندوه مادرزاد  از خاک ما در باد بوی تو می آید تنها تو میمانی ما میرویم از یاد💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا ناراحت میشی،بهش بگو عزیزم پولشو بده برم عمل

چرا بره عمل؟!!!!!!!!!

بخاطر جفنگیات یه بیشعور بره زیرتیغ جراحی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2728
مخوصا خ استه بگه که تخریبت کنه از نظرمن خیلیم خوبی وحسادتش میشه فقط میخواد تخریبت کنه که جلوش کلاس ن ...

حس میکنم دیگه نمیخوام باهاش رابطه بگیرم.خیلی خورد شدم خیلی

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
2738
خب خودت توقعش رو بردی بالا  دختر ۲۵ساله که با این تفاوت سن ازدواج می‌کنه معلومه طرف مقابل خودش ...

من فقط تونستم اون جمله رو بگم بعد لال شدم.یعنی واقعا سوختم

⚠️ازین کاربری چند نفر استفاده میکنند⚠️جان انسان که تربیت نشود...آدمی گاو میشود به مرور...!
واسش گرون تموم شده که جوابشو دادی عزیزم یه سوال از نظر خوشگلی یا خوش تیپی ازت سره؟

اصلا بخدا اصلا.

اول اینکه اصلا توقع نداشته جوابشو بدی و کری بخونی براش بخاطر همین خیلی براش گرون تموم شده و سوخته از درون 

دوم اینکه خواسته انتقام بگیره یه چیزی بگه شما بسوزی اینو گفته 

پس ببخیال باشین اصلا براتون مهم‌نباشه

و خدایی که به شدت کافیییییست❤
2706