2733
2734
عنوان

دخترا چطوری این موضوع رو با نامزدم مطرح کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 741 بازدید | 65 پست
همسری خیلی خوشحالم تو رو دارم .از اینکه دیدم به خاطر من نمازتو خوندی خیییلی خوشحالم .

البته اینم میدونم خودت خوبی و این به خانواده خوبت برمیگرده .من میرم یه نماز شکر برا داشتن شما میخونم

به نظرت نماز زوری ارزش داره؟؟مگه نماز قرار واسه شما بخونه؟؟؟الان یکی بیاد به شما بگه نماز نخون قبول ...

عزیزم قبل از عقد مطرح کرده نامزدشم قبول کرده،اگر اونموقع قبول نمیکرد ایشونم خب شاید باهاش ازدواج نمیکرد

این تحمیل کردن نیست این شرایط قبل از عقده که طرفین مطرح میکنن و به تفاهم میرسن،زیر شروط زدن اصلا کار درستی نیست

غرب زدگی اثری از جلال آل احمد است.جلال آل احمد در این کتاب میگوید:غرب‌زدگی آفتی است که از غرب می‌آید و ما را مانند طاعون گرفتار و بیمار می‌کند. آدم غرب‌زده ریشه و بنیادی ندارد، نه شرقی مانده، نه غربی شده؛ هرهری مآب و چشم و گوش بسته از آداب و سنن و فرهنگ غرب تقلید می‌کند.جلال در این باره میگوید:«آدم غرب‌زده هرهری مذهب است به هیچ چیز اعتقاد ندارد اما به هیچ چیز هم بی‌اعتقاد نیست. یک آدم التقاطی است و نان به نرخ روز خور است همه چیز برایش علی‌السویه است. خودش باشد و خرش از پل بگذرد، دیگر بود و نبود پل هیچ است!نه ایمانی دارد،نه مسلکی،نه مرامی نه اعتقادی،نه به خدا یا به بشریت،نه در بند تحول اجتماع است و نه در بند مذهب و لامذهبی،حتی لامذهب هم نیست هُرهُری است.آدم غرب‌زده، شخصیّت ندارد.چیزی است بی اصالت. خودش و خانه‌اش و حرف‌هایش،بوی هیچ چیزی نمیدهد. بیش‌تر نماینده‌ی همه چیز و همه کس است.آدم غرب‌زده، معمولاً تخصّص ندارد، همه کاره و هیچ کاره است؛ امّا چون به هر صورتی درسی خوانده و کتابی دیده و شاید مکتبی، بلد است که در هر جمعی، حرف‌های دهن پر کن بزند و خودش را جا کند. شاید هم روزگاری تخصّصی داشته؛ امّا بعد که دیده است در این ولایت تنها با یک تخصّص نمی‌توان خر کریم را نعل کرد، ناچار به کارهای دیگر هم دست زده است. عین پیرزن های خانواده که بر اثر گذشت عمر و تجربه‌ی سالیان، از هر چیزی مختصری می‌دانند و البتّه خاله زنکی‌اش را.(کتاب بخون دوست عزیز،کتاب بخون)من نمیتونم به همه ی عقاید احترام بذارم،چون احترام به عقاید پوچ و بی ارزش در واقع توهین به شعور خودمه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

امشب که باهم صحبت میکنیم  چطوری این موضوع رو پیش بکشم و بگم

امشب  بگو وقت اذان صبح من بیدارت کنم؟ دوست داری با صدای من بیدار بشی؟ و تاکید کن به خاطر من نه بلکه به خاطر آرامش خودت و اینکه به خدا بگی من یاغی نیستم و نافرمانی نمیکنم 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..

به نظرم یادآوری این قول خوب نیست

مثلا یه بار بعد اذان بهش بگین راستی هرموقع خواستی نمازتو بخونی بهم بگو منم وضو بگیرم آخه میخوام نمازم رو بهت اقتدا کنم

اصلا به روی خودتون نیارید که نماز میخونه یا نه؟

یه چند بار که اینجوری پیش بره دیگه ترغیب میشه

اینو از یه نفر شنیدم نمیدونم جواب میده یا نه

2728
به نظرت نماز زوری ارزش داره؟؟مگه نماز قرار واسه شما بخونه؟؟؟الان یکی بیاد به شما بگه نماز نخون قبول ...

چرا دوست داری به حاشیه بری عزیزم

گفتم زور؟؟؟؟؟؟

گفتم واسه من؟

گفتم تحمیل؟؟؟؟؟؟

گفتم تفنگ گذاشتم رو سرش

هرچی متن رو میخونم متوجه نمیشم از کجا اینو درآوردی واقعا 

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو

میتونی اولین هدیه ات به ایشون  کتاب درباره نماز و فواید و اثراتش باشه واقعا موثر هست 

اگر در تاپیک های مذهبی مخالف نظر من هستی لطفا ریپلای نزن چون نظر من نیست رای و نظر ثقلین هست در مذهب حقهٔ جعفری تفسیر به رای جایی نداره پس شما مخالف ثقلین هستی نه من... امام صادق صلوات الله علیه و آله فرمود دشمنان ما علنی با ما دشمنی ندارن با شیعیان ما دشمن هستن ... اگر دین ندارید آزاده باشید.... برائتی‌ام تا ابد با دشمنان و قاتلین مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها دشمنم. در بود و آتش و دود و میخ آهنین و چهل نامرد و یاسی که باردار بود و پهلویی که شکست خانه ایی که هتک حرمت شد مادرم پشت در  ناله زد وای محسنم شهید شد و آقای من مولای من مادرم فریاد زد وا محمداه وا جعفراه وا حمزتا وا علیا وا مهدیا بله آقا جان مادرم پشت در به دادخواهی شما را صدا زد وقتش شده که بیایی چراغ سر قبر زهرا کجایی بیا به پهلوی مادرت قسم بیا نه مادرمان... حضرت زهرا سلام الله علیها مادر تمام غدیری هاست...داغ صورت نیلی چادر خاکی و پهلوی شکستهٔ مادرم تا ابد تا صف محشر قلبم را آتش می‌زند... داغ یاس مطهره هرگز کهنه نمی‌شود... لعن الله علی قوم الظالمین السلام علیک یا مولانا ایها العزیز یا ابانا یا صاحب العصر و الزمان السلام علیکم و رحمة الله و برکاته حیدر کرار حیدر صفدر اسدالله الغالب حبل الله المتین قسیم جنه و النار امین الله فی الارضه صدیق اکبر فاروق اعظم علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله امیرالمؤمنین است.تمام حجت مسلمانی من حسین بن علی صلوات الله علیه و آله است خیلی سال است از تفتیش عقاید ادم ها گذشته دست بردارید از این تجسس نکوهیده و مذمت شده...اگر سر عقیده من و امضام بحث میکنی و کامنت میذاری من جواب نمیدم چون الان زمان گلیم خانه بودن است چون به دستور مولام عمل میکنم السُّكوتُ على الأحمَقِ أفضَلُ (مِن) جَوابِهِ. چون به حدیث رئیس مذهب جعفری ایمان دارم خدارا شکر که دشمنان ما را از احمق ها آفرید..
عزیزم قبل از عقد مطرح کرده نامزدشم قبول کرده،اگر اونموقع قبول نمیکرد ایشونم خب شاید باهاش ازدواج نمی ...

عزیزم کسی که ۲۰ سال نماز نخونده واقعا میشه به قولش اعتماد کرد ک بعد عقد سریع دست به وضو بشه؟؟؟بعدشم اگه کسی نماز خوندن همسرش اولویته براش باید با یه ادم نمازخون ازدواج کنه

همسری خیلی خوشحالم تو رو دارم .از اینکه دیدم به خاطر من نمازتو خوندی خیییلی خوشحالم .

عزیزم من میخوام بگم همچین قولی رو دادی چه تصمیمی داری

کی میخوای بخونی  برنامه ات چیه

ولی نه با این جمله و ادبیات 

هنوز که نخونده بعد که خوند اینو میگم 

در تاریخ 1400/04/04 بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدا جونم ممنونم به خاطر اتفاقات خوب پیش رو
2738

بگو عزیزم من خیر دنیا و آخرتت را میخوام چون واقعا دوستت دارم.بگو خودتو بدبخت نکن. بگو به داد خودت برس.بگو وقتی دور از جونت فوت کردی میخوای چه کار کنی بدون نماز. بگو کی میخواد برات قضا کنه  بگو اگر برات قضا هم کنن طول میکشه تا بهت برسه و تا برسه گرفتاری . بگو اگر اجیر کنن برات قضا بخونن پولش سالی چند میلیون میشه و کی دلش میاد این همه پول برای مرده خرج کنه. بگو بدون نماز در آخرت هیچ عملی ازت پذیرفته نیست و شفاعت اهل بیت ع به بی نماز نمیرسه. به نظر من ترساندن و انذار هم خیلی مهمه. همش نباید با گل و بلبل باشه.

عزیزم کسی که ۲۰ سال نماز نخونده واقعا میشه به قولش اعتماد کرد ک بعد عقد سریع دست به وضو بشه؟؟؟بعدشم ...

عریز دیگه هرکی خودش میدونه 

نمیتونی واسه همه نسخه بپیچی 

تاپیک منو به حاشیه نبر 

بگو خودتو بدبخت نکن. بگو به داد خودت برس.بگو وقتی دور از جونت فوت کردی میخوای چه کار کنی بدون نماز. ...

کتاب هدیه بدن با احادیث و روایات عالی هست 

چرا دوست داری به حاشیه بری عزیزم گفتم زور؟؟؟؟؟؟ گفتم واسه من؟ گفتم تحمیل؟؟؟؟؟؟ گفتم تفنگ گذاشتم ...

اجازه بده خودش یاد قولی ک داده بیوفته و نماز بخونه احتیاجی نیس بهش یاداوری کنی ک چه قولی بهت داده

بگو عزیزم من خیر دنیا و آخرتت را میخوام چون واقعا دوستت دارم.بگو خودتو بدبخت نکن. بگو به داد خودت بر ...

عریز ما درباره اینا صحبت کردیم 

الان میخوام بهش قولی که داده عملی میکنه ؟ یادش هست

ولی نمیخوام اینجوری بگم

اجازه بده خودش یاد قولی ک داده بیوفته و نماز بخونه احتیاجی نیس بهش یاداوری کنی ک چه قولی بهت داده

من جلوش نماز خوندم

ولی نمیدونم کی قصد داره بخونه

نمیخوام بد بگم بهش با زبون خوش و محبت بگم 

2706