2737
2739
عنوان

ی چیز عجیب ....

243 بازدید | 19 پست

من از ماهی ب شدت متنفر بودم میکشتیم لب نمیزدم .اگه چی میشد اندازه ی قاشق اونم تن ماهی با پلو میخوردم.اما یک هفتس عجیب هوس ماهی کردم! سه روز پیش یهو پاشدم تن ماهی و پلو گذاشتم خیلیم دوستداشتم الانم میخوام...مگه میشه آدم یهو اینقدر تعقییر سلیقه بده؟؟؟؟

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا...آشوبم آرامشم تویی...❤ الان دیگه پنج گل😍

حتما بارداری

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بدنت لازم داره واسه همونه

منم از شیر متنفرممم یه مدت انقدر دوست داشتم صبح هاهم شیر سرد میخوردم

الان دوباره دوست ندارم😂

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی  
2728

[QUOTE=165546380]حتما بارداری[/QUOTEفکر نکنم تنبلی تخمدان شدید دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738

بله عادیه چند وقتی یه بار ذائقه آدم تغییر میکنه...🤗

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
بدنت لازم داره واسه همونه منم از شیر متنفرممم یه مدت انقدر دوست داشتم صبح هاهم شیر سرد میخوردم الا ...

اره شاید

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[QUOTE=165546380]حتما بارداری[/QUOTEفکر نکنم تنبلی تخمدان شدید دارم

یه بی بی چک بزن 

چون دیگه تا این حد تغییر سلیقه عادی نیست

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨

اره ما ی غذای محلی داریم یادم نمیاد الان فارسیش چی میشه خیلی بدم میومد ولی الان خیلییی دوست دارم نمی‌دونم چجوریاس که اون موقعها انقد بدم میومد ولی الان عاشقشم😋😋

باردار یا موقه پری نیست احیانا😄

چرا نزدیک پریمه اما ماهی جزو چیزایی بود ک غیر ممکن بود دلم بخواد.شوهرم عاشق ماهیه براش درست میکنم همیشه ولی التماسم میکرد نمیخوردم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره دقیقا مثل من....منم یکدفعه عاشق ماهی شدم ماهی شیر کوته.غزل الا هم عالیه دوست دارم

وای آره چرا واقعا متحول شدم یعنی😂😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا نزدیک پریمه اما ماهی جزو چیزایی بود ک غیر ممکن بود دلم بخواد.شوهرم عاشق ماهیه براش درست میکنم هم ...

بارداری گلی مبارک باشه

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
2706